POROSIT ORËN E ËNDRRAVE TE TUA!

luxury

The New Collection

ZBULO ME TEPER

🇮🇹 ELEGANCA ITALIANE DHE 🇨🇭 SAKTËSIA  ZVICERANE TAKOHEN ME ÇMIMET FANTASTIKE.

SPECIFIKAT

+ mekanizëm Zvicerian me 5 deri në 26 gurë rubini, 2 vite garanci + transport i shpejtë në të gjithë botën + 25 euro kartë dhuratë  + larje me flori 18k  + gdhendje artizanale 3d me dorë në pjesën e pasme + rrip dhuratë me vlerë 50 euro + rrip lëkure italine + xham zafiri me shtresë anti - reflektim + çertifikatë autenticiteti + copë pastrimi me microfiber+ paketim premium.

SYZET ENZO ATTINI

Enzo Attini përfaqëson elegancën, stilin dhe inovacionin në industrinë e luksit dhe modës pa bërë kompromis me cilësinë.

ADN-ja e syzeve Enzo Attini është dizajni Italian dhe materialet më të mira në botë në industrinë e syzeve, si: titani, bio acetati , najloni organik dhe inoksi 316L dhe larje me flori 18 karat.

Lentet ofrojnë qartësi optike të jashtëzakonshme, polarizim të përsosur dhe dizajn të sofistikuar, duke krijuar një kombinim të përkryer midis stilit dhe përformancës.

SHIKO KOLEKSIONIN E RI

Enzo Attini - Showroom-i zyrtar

 “Sheshi Wilson” në krah të Vodafone / Tiranë.

Orari: E Hënë - E Djelë / 08am - 09pm info@enzoattini.al

Mob:+355 677168900

168 VIP-at QË KANË ZGJEDHUR ENZO ATTINI

Luiz Ejlli, Kiara Tito, Julian Deda, Heidi Baci, Egla Ceno, Meriton
Mjekiqi, Ilnisa Agolli, Sara Gjordeni, Bardhi, Roza Lati, Jetmir Salaj,
Françeska Murati, Erjola Doçi, Ledjona Xheladinaj, Dea Vieri, Sara Karaj, Rike
Roci, Vesa Smolica, Olta Gixhari, Efi Dhedhes, Naim Abazi, Mihrije Braha,
Monika Lubonja, Jonida Vokshi, Blendi Salaj, Bieta Sulo, Gentian Zenelaj,
Sonila Meço, Princ Leka, Dorian Ramaliu, Megi Pojani, Roland Hysi, Fjodora
Fjora, Albert Dumani, Eva Murati, Shpat Kasapi, Arjola Demiri,  Dea
Mishel, Eni Shehu, Ilda Lumani, Nderim Neziri, Arber Çepani, Evi Reçi, Labinot
Gashi, Dorina Mema, Vik Kraja, Bruno, Klajdi Haruni, Sezer, Diola Dosti,
Florian Agalliu, Kristina Baki, Vesel Kurtishaj, Kejsi Medini, Ismet Shehu,

Arjana Fejzullahu, Ermal Fejzullahu, Eneda Tarifa, Jonida Aliçkolli, Graciano
Tagani Neada Muçaj, Endrit Mertiri, Kleoniki Delijorgji, Eno Popi, Elgit Doda,
Arjon Muça, Rozana Radi, Kledi Hysa, Albana Osmani, Olti Curri, Labinot Gashi,
Miriam Cani, Gent Hazizi, Ronela Hajati, Bora Zemani, Eraldo Rexho, Jonida
Shehu, Kledi Kadiu, Klea Huta, Alban Ramosaj, Filloreta Raçi, Vin Veli, Drini
Zeqo, Delinda Disha, Salsano Rrapi, Fatma Methasani, Estela Ujka, Visjan
Ukcenaj, Adel Lami, Gent Onuzi, Ina Pojani, Alba Hoxha, Xheraldina Vula, Alfio

Rrotani, Mira Pogaçi, Aurela Habilaj, Ada Deda, Ina Kollçaku, Migers Bineri,
Hilda Kërtalli, Anxhelina Kotorri, Redi Lushi, Anisa Mukaj, Kelvi Kadilli,
Robert Berisha, Elvana Shala, Almeda Abazi, Armina Mevlani, Eglein Laknori,
Albano Bogdo, Rezart Veleshnja,  Aulona Musta, Eldo Disha, Andrea Vreto,
Lori Bala, Franceska Rustem, Fotini Derxho, Egli Tako, Ana Kauri, Nita Latifi,
Shpat Kerleshi, Gerti Çarcani, Eni Tare, Bruno Shemsho, Juli Kapaj, Armaldo
Kllogjeri, Altin Miçi, Iva Kalemi, Rrap Dreni, Olsi Bylyku, Zhaklina Gjolla,
Erjona Rusi, Ardit Çuni, Armir Shahini, Blendi Strakosha, Blerina Bombaj,
Deborah Keçi, Klarisa Cuka, Gerta Çiçi, Iva Kalemi, Erma Mici, Kledi Hysa,
Jurgen Bala, Redon Makashi, Doris Murati, Antoneta Koçi, Suanita, Tan Brahimi,
Albana Perhati, Petrina Gorica, Kejli Doda, Tea Zhuli, Klaudia Kalia....

Eno Popi

Figurë Publike - TV/Radio Host

Arjon Muça

Figurë Publike - TV Host

Gentian Zenelaj

Actor/Prezantues

Julian Deda

Komedian

Florian Agalliu

Aktor

Salsano Rrapi

Aktor

Dorian Ramaliu

Aktor

Roland Hysi

Figurë Publike

Arjan Konomi

TV Opionist / Editorialist

Sonila Meço

Figurë Publike - Gazetare/TV Host

Bieta Sulo

Figurë Publike - Gazetare/Moderatore

Albana Osmani

Figurë Publike - Artiste

Fjodora Fjora

Figurë Publike - TV Host/Gazetare

Eva Murati

Artiste - Aktore/ Prezantuese TV

Miriam Cani

Këngëtare

Evi Reç1

Figurë Publike - Artiste/TV Host

Rozana Radi

Figurë Publike - Këngëtare/Aktore

Dorina Mema

Figurë publike

Eraldo Rexho

Gazetar

Blendi Salaj

Prezantues TV/Radio

Redon Makashi

Artist

Drini Zeqo

Prezantues TV

Eni Shehu

Aktor/Prezantues TV/Gazetar

Kledi Kadiu

Artist

Endrit Mertiri

Fotograf

Klajdi Haruni

Artist

Bruno

Artist

Eneda Tarifa

Artiste

Ilda Lumani

Figurë Publike - Autore

Fatma Methasani

TV/Radio Host

Klea Huta

Artist - Moderatore/Aktore/Kengetare

Delinda Disha

Artiste

Alba Hoxha

Kërcimtare profesioniste

Keisi Medini

Artiste

Deborah Keçi

Sports

★★★★★
Egla Ceno

Artiste

Përshtypjet e klientëve tanë

Lexoni përshtypjet e klientëve tonë në platformën Judge.me

National geographic

“ Italian elegance and Swiss precision meet in a luxury manner ”

Life Magazine Germany

“Enzo Attini has transformed the ordinary into the extraordinary.”