🇮🇹 ELEGANCA ITALIANE DHE 🇨🇭 SAKTËSIA  ZVICERANE TAKOHEN ME ÇMIMET FANTASTIKE.

SPECIFIKAT

+ mekanizëm Zvicerian me 5 deri në 26 gurë rubini, 2 vite garanci + transport i shpejtë në të gjithë botën + 25 euro kartë dhuratë  + larje me flori 18k  + gdhendje artizanale 3d me dorë në pjesën e pasme + rrip dhuratë me vlerë 50 euro + rrip lëkure italine + xham zafiri me shtresë anti - reflektim + çertifikatë autenticiteti + copë pastrimi me microfiber+ paketim premium.

PREGATITU PËR KOMPLIMENTE!

Bëji vetes dhuratën më mbresëlënëse!

PERSONALIZO ORËN & BYZYLYKUN

Orë luksoze me një çmim të drejtë

SYZET ENZO ATTINI

Enzo Attini është e specializuar në prodhimin e syzeve të kualitetit të lartë, e cila përfaqëson elegancën, stilin dhe inovacionin në industri.

Në prodhimin e syzeve, përdoren materialet më të mira, siç janë: titani, acetati bio , najloni organik dhe inoksi. Këto materiale, ofrojnë qartësi optike të jashtëzakonshme, polarizim të përsosur dhe dizajn të sofistikuar, duke krijuar një kombinim të përkryer midis stilit dhe performancës.

HIDHI NJË SY KOLEKSIONIT TË RI 2023

Enzo Attini - Showroom-i zyrtar

 “Sheshi Wilson” në krah të Vodafone / Tiranë.

Orari: E Hënë - E Djelë / 09am - 09pm info@enzoattini.al

Mob:+355 677168900

88-TË VIP-A MBAJNË NË DORË ENZO ATTINI

Gentian Zenelaj, Arjan Konomi,Bieta Sula,Sonila Meço, Dorian Ramaliu,Fjodora Fjora, Albert Dumani, Eva Murati, Shpat Kasapi, Dea Mishel, Eni Shehu, Ilda Lumani, Kiara Tito, Evi Reci, Arber Cepani, Dorina Mema, Vik Kraja, Bruno, Klajdi Haruni, Klaudia Kalia, Sezer, Florian Agalliu,Kristina Baki,Vesel Kurteshi, Kejsi Medini,Ismet Cereni, Landi Hysi, Klarisa Cena, Endrit Mertiri, Niki Delijorgji, Eno Popi, Elgit Doda, Arjon Muça, Rozana Radi, Albana Osmani, Eneda Tarifa, Labinot Gashi, Miriam Cani, Ronela Hajati, Bora Zemani, Julian Deda, Eraldo Rexho, Jonida Shehu, Kledi Kadiu, Klea Huta, Blendi Salaj, Alban Ramosaj, Filloreta Raçi, Dj Vin Veli, Drini Zeqo, Delinda Disha, Salsano Rrapi, Fatma Methasani, Estela Ujka, Visjan Ukcenaj, Adel Lami, Ina Pojani, Jurgen Bala, Alba Hoxha, Xheraldina Vula, Alfio Rrotani, Mira Pogaçi, Roza Lati, Aurela Habilaj, Ada Deda, Ina Kollcaku, Gent Onuzi, Migers Binari, Hilda Kertalli, Anxhelina Kotorri, Redi Lushi, Anisa Mukaj, Kelvi Kadilli, Robert Berisha, Elvana Shala, Almeda Abazi, Armina Mevlani, Eglein Laknori, Albano Bogdo, Rezart Veleshnja, Dojna Mema, Eliona Pitarka, Aulona Musta, Eldo Disha, Andrea Vreto, Olti Curri, Lori Bala.

Eno Popi

Figurë Publike - TV/Radio Host

Arjon Muça

Figurë Publike - TV Host

Gentian Zenelaj

Actor/Prezantues

Julian Deda

Komedian

Florian Agalliu

Aktor

Salsano Rrapi

Aktor

Dorian Ramaliu

Aktor

Roland Hysi

Figurë Publike

Arjan Konomi

TV Opionist / Editorialist

Sonila Meço

Figurë Publike - Gazetare/TV Host

Bieta Sulo

Figurë Publike - Gazetare/Moderatore

Albana Osmani

Figurë Publike - Artiste

Fjodora Fjora

Figurë Publike - TV Host/Gazetare

Eva Murati

Artiste - Aktore/ Prezantuese TV

Miriam Cani

Këngëtare

Evi Reç1

Figurë Publike - Artiste/TV Host

Rozana Radi

Figurë Publike - Këngëtare/Aktore

Dorina Mema

Figurë publike

Eraldo Rexho

Gazetar

Blendi Salaj

Prezantues TV/Radio

Redon Makashi

Artist

Drini Zeqo

Prezantues TV

Eni Shehu

Aktor/Prezantues TV/Gazetar

Kledi Kadiu

Artist

Endrit Mertiri

Fotograf

Klajdi Haruni

Artist

Bruno

Artist

Eneda Tarifa

Artiste

Ilda Lumani

Figurë Publike - Autore

Fatma Methasani

TV/Radio Host

Klea Huta

Artist - Moderatore/Aktore/Kengetare

Delinda Disha

Artiste

Alba Hoxha

Kërcimtare profesioniste

Keisi Medini

Artiste

Deborah Keçi

Sports

Përshtypjet e klientëve tanë

Lexoni përshtypjet e klientëve tonë në platformën Judge.me

National geographic

“ Italian elegance and Swiss precision meet in a luxury manner ”

Life Magazine Germany

“Enzo Attini has transformed the ordinary into the extraordinary.”