il Ponte di Rialto, Venezia / Swiss Movement
il Ponte di Rialto, Venezia / Swiss Movement
il Ponte di Rialto, Venezia / Swiss Movement
il Ponte di Rialto, Venezia / Swiss Movement
il Ponte di Rialto, Venezia / Swiss Movement
il Ponte di Rialto, Venezia / Swiss Movement
il Ponte di Rialto, Venezia / Swiss Movement
il Ponte di Rialto, Venezia / Swiss Movement
il Ponte di Rialto, Venezia / Swiss Movement
il Ponte di Rialto, Venezia / Swiss Movement

il Ponte di Rialto, Venezia / Swiss Movement

Çmimi i zakonshëm €699 Çmimi i ofertës €349
(Ju kurseni: €350 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Customer Reviews

Based on 6 reviews
100%
(6)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
K
Kleanisa Gjokola
Superb

E adhuroj dizajnin fantastik dhe unik qe ka. Burri im ishte super i entuziazmuar per dhuraten

E dashur Kleanisa,

Ju falenderojme per pershtypjen tuaj me 5 yje! Gezohemi qe kjo dhurate i ka pelqyer kaq shume bashkeshortit tuaj!

Perzemersisht,
Enzo Attini

J
Jonida Cakerri

il Ponte di Rialto, Venezia / Swiss Movement

E dashur Jonida,
Ju falenderojme per pershtypjen tuaj me 5 yje!

Perzemersisht,
Enzo Attini

M
Marko Fusha

il Ponte di Rialto, Venezia / Swiss Movement

I dashur Marko,
Ju falenderojme per pershtypjen tuaj me 5 yje!

Perzemersisht,
Enzo Attini

M
Migen Nerguti

Very good product and very happy for buying it...i hope it was like in the specifications and dont have any problem with it..thank you

Dear Migen,

Thank you very much for your kind review, we really appreciate it.

Regards,
Enzo Attini

U
Urania Qirjazi
E rekomandoj plotesisht⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Dizajn perfekt, mekanizem cilesor dhe e kombinueshme me cdo lloj outfit-i. Dhurata ideale per te dashurit tuaj.😍

Faleminderit per pershtypjen tuaj! Gezohemi qe ora ju ka pelqyer aq shume!❤️

SPECIFIKAT & RRIPI DHURATË

Inspirimi & Dizajni

Konsiderohet si zemra e vërtetë e Venecias, Rialto është dhe ka qenë për shumë shekuj zemra financiare dhe tregtare e qytetit. Brigda Rialto ishte ura e parë e qytetit mbi Kanalin e Madh.


Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Esenca e secilit dizajn dhe gdhendja e saj artizanale në kasën e pasme, janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mrekullueshme në Itali.

Detaje

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë
kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën zviceranë të prodhimit të orëve.

Lëkurë Italiane

Lëkura Italiane e përdorur për rripat e orës njihet si më e mira në industrinë e modës luksoze dhe kjo për shkak të cilësisë së lartë të përpunimit. Artizanët italianë e përpunojnë atë vetëm me produkte natyrale me disa nga teknikat më të lashta romake.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal dhe ështe rezistent ndaj gërvishtjeve.

Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

Orë luksoze me një çmim të drejtë

Lexo më tepër

National geographic

“ Italian elegance and Swiss precision meet in a luxury manner ”

Life Magazine Germany

“Enzo Attini has transformed the ordinary into the extraordinary.”

Customer Reviews

Based on 6 reviews
100%
(6)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
K
Kleanisa Gjokola
Superb

E adhuroj dizajnin fantastik dhe unik qe ka. Burri im ishte super i entuziazmuar per dhuraten

E dashur Kleanisa,

Ju falenderojme per pershtypjen tuaj me 5 yje! Gezohemi qe kjo dhurate i ka pelqyer kaq shume bashkeshortit tuaj!

Perzemersisht,
Enzo Attini

J
Jonida Cakerri

il Ponte di Rialto, Venezia / Swiss Movement

E dashur Jonida,
Ju falenderojme per pershtypjen tuaj me 5 yje!

Perzemersisht,
Enzo Attini

M
Marko Fusha

il Ponte di Rialto, Venezia / Swiss Movement

I dashur Marko,
Ju falenderojme per pershtypjen tuaj me 5 yje!

Perzemersisht,
Enzo Attini

M
Migen Nerguti

Very good product and very happy for buying it...i hope it was like in the specifications and dont have any problem with it..thank you

Dear Migen,

Thank you very much for your kind review, we really appreciate it.

Regards,
Enzo Attini

U
Urania Qirjazi
E rekomandoj plotesisht⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Dizajn perfekt, mekanizem cilesor dhe e kombinueshme me cdo lloj outfit-i. Dhurata ideale per te dashurit tuaj.😍

Faleminderit per pershtypjen tuaj! Gezohemi qe ora ju ka pelqyer aq shume!❤️