Piazza di Spagna, Roma - President Bracelet / Swiss Movement
Piazza di Spagna, Roma - President Bracelet / Swiss Movement
Piazza di Spagna, Roma - President Bracelet / Swiss Movement

Piazza di Spagna, Roma - President Bracelet / Swiss Movement

Çmimi i zakonshëm €859 Çmimi i ofertës €429
(Ju kurseni: €430 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
X
Xhuljana Likaj

Piazza di Spagna, Roma - President Bracelet / Swiss Movement

Dear Xhuljana,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attin

SPECIFIKAT

Inspirimi & Dizajni

Një shembull i mrekullueshëm i stilit barok italian, "Piazza di Spagna" është një nga sheshet më të vizituara në Romë. Çdo korrik, sheshi dhe 135 shkallët dekorohen për të marrë shfaqjen e modës Donne Sotto le Stelle.

Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Esenca e secilit dizajn dhe gdhendja e saj artizanale në kasën e pasme, janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mrekullueshme në Itali.

Detaje

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë
kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën zviceranë të prodhimit të orëve.

Zinxhir Presidencial

Zinxhir luksoz dhe i sofistikuar, materiali inoks (stainless steel 316L ), i cili përmbush absolutisht pritshmëritë tuaja.
Elegant dhe rezistent, ky zinxhir është i rehatshëm dhe përshtatet në mënyrë perfekte me kyçin e dorës tuaj. Madhësia është e rregullueshme, me hallka të lëvizshme.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal dhe ështe rezistent ndaj gërvishtjeve. Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
X
Xhuljana Likaj

Piazza di Spagna, Roma - President Bracelet / Swiss Movement

Dear Xhuljana,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attin