NEW Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement
NEW Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement
NEW Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement
NEW Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement
NEW Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement
NEW Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement
NEW Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement
NEW Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement

NEW Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement

Çmimi normal €689 Çmimi i shitjes €279
/
4 në stok

SPECIFIKAT & RRIPI DHURATË

  Transporti është falas në të gjithë botën.

  Për porosi në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni,  ju mund të porosisni vetë produktin tek www.enzoattini.al ndërsa nëse e porosisni me një mesazh direkt në rrjetet tona sociale ose  me telefonatë, porosia për ju do të ndiqet manualisht nga stafi ynë.

  - Produkti në Tiranë ju vjen brënda 1-24 orëve me postën tonë.

  - Produkti në rrethet e tjera të Shqipërisë ju vjen brenda 2-3 ditëve me postën tonë.

  - Produkti në Kosovë vjen për  5-7 ditë pune me postën tonë. 

  Produkti në Maqedoni vjen për  5-14 ditë pune me postën tonë.

  - Për porosi brënda Italisë ju duhet të porosisni produktin tek www.enzoattini.it  , ajo vjen tek ju me postën FedEx brenda 3-5 ditëve.

  - Për porosi në shtetet e tjera të Europës ju duhet të porosisni produktin tek www.enzoattini.eu , ajo vjen tek ju me postën FedEx brenda 3-5 ditëve.

  - Për porosi nëpër shtetet e tjera të botes ju duhet të porosisni produktin tek www.enzoattini.com , ajo vjen tek ju me postën FedEx brenda 3-5 ditëve.

  KUSHTET E GARANCISË

  Ora juaj Enzo Attini ka një garanci prej 2 vitesh nga data e blerjes nën kushtet e kësaj garancie.
  Garancia mbulon vetëm problemet e fabrikimit. Klienti duhet të ruajë me kujdes kutinë dhe manualet e përdorimit deri në periudhën e mbarimit të garancisë.

  Enzo Attini nuk do ta pranojë kërkesën e garancisë, nëse ora ka shenja të dukshme keqpërdorimi.

  Defektet e fabrikimit nuk përfshijnë humbjen e pjesëve, dëmtimet nga përdorimi i përditshëm (futja ne ujë) ose dëmet që shkaktohen pas rënies në tokë të produktit apo goditjeve. Enzo Attini nuk riparon lëkurën e dëmtuar të produkteve.
  Për riparimin brenda periudhës dhe kushteve të garancisë, klienti duhet të dërgojë një email tek stafi i suportit duke i kontaktuar në: suport@enzoattini.al

  Të gjithë orët tona janë testuar nën presionin 5 ATM.

  Ne rekomandojmë që ta hiqni orën nga dora përpara se të futeni në dush, kur notoni ose në çdo lloj aktiviteti që përfshin ekspozimin ndaj ujit.

  Referojuni tabelës së mëposhtme:

  Për më shumë informacion, lutemi të vizitoni faqen tonë të internetit www.enzoattini.al

  Garancia nuk mbulon:

  Ndryshimet estetike që ndodhin nga përdorimi i përditshëm dhe nga koha ( p.sh sipërfaqe të gërvishtur, ndryshim ngjyre dhe/ose materiali të orës dhe rripit).
  Dëmtimet (duke përfshirë këtu dëmtimin nga lagështira) të shkaktuara nga përdorimi jo i duhur, mungesa e kujdesit ose aksidentet (goditjet, shtypjet, përplasjet, thyerja e xhamit etj.).
  Dëmtimet e shkaktuara nga zjarri ose katastrofat natyrore (psh tërmetet).
  Dëmtimet e shkaktuara nga hapja dhe riparimet e orës nga vetë klienti ose nga persona joprofesionistë (p.sh për zëvendësim baterie ose shërbim riparimi ).
  Garancia është e pavlefshme nëse ora është dëmtuar aksidentalisht, nga neglizhenca, nga persona joprofesionistë ose faktorë të tjerë.

  Kthim për  riparim ose garanci

  Garancia ofron riparimin e orës nga defektet e fabrikimit, i cili bëhet brenda një periudhe 30 ditore. Ajo NUK ofron ndërrimin e orës me një të re.
  Kostot e transportit për dërgimin dhe marrjen e produktit mbulohen nga vete klienti. ( nuk mbulohen nga Enzo Attini).
  Enzo Attini kryen pa pagesë vetëm diagnostikimin e orës dhe përcakton nëse difekti i pajisjes mbulohet apo jo nga garancia.
  Nëse ora ka një problem që nuk mbulohet nga garancia, klientit i komunikohet paraprakisht kostoja e riparimit, dhe pagesa totale (së bashku me transportin)  kryhet në momentin që ai e merr në dorëzim.

   

  Në dyqanin Enzo Attini.al ofrohen këto mënyra pagese:

   
  - Pagesë Kesh, në dorëzim të produktit vetëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni.

   - Pagesë me Kartë Krediti / /Debiti (VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS, APPLE PAY).

   - Pagesë me PAYPAL EXPRESS CHECKOUT.

   - Pagesë në dyqanin tonë fizik në Tiranë kesh ose me kartë.

   - Blerje me këste në dyqanin tonë  ONLINE dhe tek ai fizik që ndodhet në Tiranë.
   

  FILOZOFIA

  Markat Italiane

  FRYMËZUAR NGA:

  Fontana di Trevi, Roma

  DIZAJN ITALIAN

  Inspirimi & Dizajni

  D E T A J E

  Dizajn Italian & Mekanizëm Zvicerian

  Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë kulturore të artit dhe dizajnit Italian, me eksperiencën dhe përvojën e mjeshtrave Zvicerianë të prodhimit të orëve.

  Gdhendje Artizanale

  Në pjesën e pasme të orës, Enzo Attini pasqyron me gdhendje artizanale thelbin e disa prej destinacioneve kulturore më të spikatura të Italisë.

  Kalendari Hënor

  Akoma më unike dhe e rrallë bëhet kjo orë me kalendarin Hënor, diçka që vërtet ju do ta mbanit me dashuri dhe krenari.

  Xham Zafiri

  Shumë trasparent dhe i çmuar, xhami prej zafiri ka fortësi dy herë më të madhe se ai normal.

  Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

  Lëkura Italiane

  Është e njohur si më e mira në industrinë luksoze të modës dhe kjo për shkak të cilësisë së lartë të saj. 

  Artizanët Italianë përpunojnë me produkte natyrale vetëm lëkurat më të mira me disa nga teknikat më të lashta Romake.

  Brenda në kuti

  Në kutinë luksoze të orës do të gjeni: një rrip shtesë dhuratë, libër instruksioni, përdorimi dhe mirëmbajtjeje. 

  Përmasat e kutisë janë 115 x115 x95mm

  Porosite në dyqanin tonë online ose fizik

  Dyqanet fizikë

  Enzo Attini vjen në Shqiperi jo vetëm me shitjet Online por edhe me 2 dyqane fizikë

  Dyqani.1 Enzo Attini Showroomi zyrtar,

   “Sheshi Wilson” në krah të Vodafone / Tiranë.

  Orari: E Hënë - E Shtunë / 8am - 9pm info@enzoattini.al Mob:+355 677168900

  Dyqani.2 Electronic Line Rishitës i Autorizuar dhe Servis Enzo Attini, 

  Rruga “Mine Peza”, Pallati Nr.2/ Tiranë

  Orari: E Hënë - E Shtunë / 9am - 8pm

  GJEJ VËND NDODHJEN NË GOOGLE MAPS

  VIP-at që kanë zgjedhur Enzo Attini:

  Endrit Mertiri
  Gent Onuzi
  TRANSPORT FALAS SHQIPËRI DHE KOSOVË
  BLERJE ME KËSTE NË FAQEN TONË ONLINE
  PAGESË KESH NË DORËZIM, EURO OSE LEK
  ASISTENCË KLIENTI E DEDIKUAR
  2 VITE GARANCI INTERNACIONALE
  SUPER SIGURI PËR BLERJET ME KARTË

  Vlerësimet

  Based on 59 reviews Vlerësimet