Fontana di Trevi, Roma - President Bracelet / Swiss Movement
Fontana di Trevi, Roma - President Bracelet / Swiss Movement
Fontana di Trevi, Roma - President Bracelet / Swiss Movement

Fontana di Trevi, Roma - President Bracelet / Swiss Movement

Çmimi i zakonshëm €899 Çmimi i ofertës €449
(Ju kurseni: €450 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Majlinda Dyrmishi
Beautiful 🌟🌟🌟🌟

Beautiful and very comfort for daily use. Unic design very happy....

Dear Majlinda,
Thank you very much for your review, we really appreciate it! We are glad you choose Enzo Attini!
Regards,
Enzo Attini

SPECIFIKAT

Inspirimi & Dizajni

Frymëzuar nga harqe triumfale romake, është burimi më i madh dhe më i famshëm barok në Romë. "Fontana di Trevi" ka qenë ylli i shumë filmave të xhiruar në Romë, duke përfshirë filma romantikë të tillë si "Pushimet romake" dhe "La Dolce Vita".

Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Esenca e secilit dizajn dhe gdhendja e saj artizanale në kasën e pasme, janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mrekullueshme në Itali.

Detaje

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë
kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën zviceranë të prodhimit të orëve.

Zinxhir Presidencial

Zinxhir luksoz dhe i sofistikuar, materiali inoks (stainless steel 316L ), i cili përmbush absolutisht pritshmëritë tuaja.
Elegant dhe rezistent, ky zinxhir është i rehatshëm dhe përshtatet në mënyrë perfekte me kyçin e dorës tuaj. Madhësia është e rregullueshme, me hallka të lëvizshme.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal dhe ështe rezistent ndaj gërvishtjeve. Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Majlinda Dyrmishi
Beautiful 🌟🌟🌟🌟

Beautiful and very comfort for daily use. Unic design very happy....

Dear Majlinda,
Thank you very much for your review, we really appreciate it! We are glad you choose Enzo Attini!
Regards,
Enzo Attini