Lajme

Pse Lentet prej najloni?!
E dimë që keni dëgjuar  dhe lexuar shumë tashmë nga postimet tona për lentet prej najloni, por ndoshta nuk e dini arsyen se pse Enzo Attini ka zgjedhur këtë material në prodhimin e koleksionit të syzeve. Është e rëndësishme të...
Vazhdo leximin
Ora binjake për shpirtra binjakë!
Të gjithë e festojmë festën e të dashuruarve, por ajo që ne nuk dimë është se kjo festë i ka rrënjet e saj shumë më herët sesa çdokush prej nesh mund ta imagjinojë. Shën Valentini është një festë e cila...
Vazhdo leximin