Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement.
Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement.
Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement.
Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement.
Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement.
Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement.
Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement.
Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement.

Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement.

Çmimi i zakonshëm €599 Çmimi i ofertës €299
(Ju kurseni: €300 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Customer Reviews

Based on 28 reviews
100%
(28)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
T
Taulant Koci

Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement.

Dear Taulant,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attin

D
Doloreza Mustafa

Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement.

Dear Doloreza,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

R
Rezarta Shahinaj

Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement.

Dear Rezarta,
Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

D
Drita Kurti
love

5stars&more

Dear Drita,

Thank you very much for your kind review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

L
Lida M.
Nje ore e shkelqyer

Nje ore e shkelqyer

SPECIFIKAT & RRIPI DHURATË

Inspirimi & Dizajni

Frymëzuar nga harqe triumfale romake, është burimi më i madh dhe më i famshëm barok në Romë."Fontana di Trevi" ka qenë ylli i shumë filmave të shtënë në Romë, duke përfshirë filma romantikë të tillë si pushimet romake dhe La Dolce Vita.

Orët Enzo Attini përfaqësojnë traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore.Thelbi i secilës orë dhe gdhendja e saj artizanale në kasën e pasme janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mahnitshme në Itali.

Detaje

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën e orëpunuesve zviceranë

Lëkurë Italiane

Lëkura Italiane e përdorur për rripat e orës njihet si më e mira në industrinë e modës luksoze dhe kjo për shkak të cilësisë së lartë të përpunimit. Artizanët italianë e përpunojnë atë vetëm me produkte natyrale me disa nga teknikat më të lashta romake.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal dhe ështe rezistent ndaj gërvishtjeve. Për të reduktuar reflektimin, xhami i safirit ka veshje komplekse anti-reflektuese që rrisin qartësinë në fushën e orës.

National geographic

“ Italian elegance and Swiss precision meet in a luxury manner ”

Life Magazine Germany

“Enzo Attini has transformed the ordinary into the extraordinary.”

Customer Reviews

Based on 28 reviews
100%
(28)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
T
Taulant Koci

Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement.

Dear Taulant,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attin

D
Doloreza Mustafa

Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement.

Dear Doloreza,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

R
Rezarta Shahinaj

Fontana di Trevi, Roma / Swiss Movement.

Dear Rezarta,
Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

D
Drita Kurti
love

5stars&more

Dear Drita,

Thank you very much for your kind review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

L
Lida M.
Nje ore e shkelqyer

Nje ore e shkelqyer