Zinxhir acetat -  Dark Brown

Zinxhir acetat - Dark Brown

Çmimi i zakonshëm €100 Çmimi i ofertës €49
(Ju kurseni: €51 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Customer Reviews

Based on 3 reviews
100%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Enxhi Shkoza

Super

E dashur Enxhi,

Faleminderit për përshtypjen tuaj. Kënaqësia e klientit është prioriteti ynë. Jemi shumë të lumtur që jeni pjesë e familjes së madhe Enzo Attini!

Përzemërsisht,
Stafi Enzo Attini!

K
Klaviora Dudumi

Zinxhir acetat - Bright Brown

Dear Klaviora,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

A
Arjola Kamami
Bukur

Cilesi dhe bukuri ..
Thjesht dashuri

E dashur Arjola,

Ju falenderojme per pershtypjen tuaj! Kenaqesia e klientit eshte prioriteti yne!

Perzemersisht,
Enzo Attini

Customer Reviews

Based on 3 reviews
100%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Enxhi Shkoza

Super

E dashur Enxhi,

Faleminderit për përshtypjen tuaj. Kënaqësia e klientit është prioriteti ynë. Jemi shumë të lumtur që jeni pjesë e familjes së madhe Enzo Attini!

Përzemërsisht,
Stafi Enzo Attini!

K
Klaviora Dudumi

Zinxhir acetat - Bright Brown

Dear Klaviora,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

A
Arjola Kamami
Bukur

Cilesi dhe bukuri ..
Thjesht dashuri

E dashur Arjola,

Ju falenderojme per pershtypjen tuaj! Kenaqesia e klientit eshte prioriteti yne!

Perzemersisht,
Enzo Attini