"Val d&
"Val d&
"Val d&
"Val d&
"Val d&

"Val d'Orcia" Automatic / Swiss Movement.

Çmimi i zakonshëm €19.500 Çmimi i ofertës €15.000
(Ju kurseni: €4.500 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

SPECIFIKAT 

• KASA : Ngjyrë Gold,e larë me flori 18 karat, masa (40mm x 10.4mm), material inoks (stainless steel material 316L ), ka një numër serial unik, i cili garanton që ju mbani në dorë një orë unike
• XHAMI : Xham zafiri, anti reflektim
• FUSHA : Bakër, me akrepa mat dhe me shkëlqim
• MEKANIZMI : Zvicerian, Mekanizëm mekanik & automatik, Frekuencë 28'800 A/h (4Hz), (Power Reserve 38 Hour), 26 gurë të çmuar
• FUNKSIONET : Orë, Minuta, Sekonda
• TESTUAR NË : 5 ATM
• RRIPI: Rripi prej lëkure Italiane (nga të dyja anët), ngjyrë gold, dizajn si krokodil, me përmasa të rregullueshme  (gjerësi 20mm dhe përmasë kyçi nga 14 - 23 cm).
• TOGZA : Material inoks, ngjyrë Gold, e larë me flori 18 karat (stainless steel material 316L)
• KUTIA : Paketim premium, përfshin libër instruksioni përdorimi dhe mirëmbajtjeje si dhe përmasat e kutisë janë 115 x115 x95mm

GURËT E ÇMUAR

Bezel : 72 gurë të vegjël të bardhë Zirkon & 36 gurë të mëdhenj të bardhë Zirkon 

Dial :      4 gurë të bardhë Zafiri, 0.8Ct

Crown : 1 gur të bardhë Zirkon

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)