Trulli / Tortoise Red + Dark Black Lens.
Trulli / Tortoise Red + Dark Black Lens.
Trulli / Tortoise Red + Dark Black Lens.
Trulli / Tortoise Red + Dark Black Lens.
Trulli / Tortoise Red + Dark Black Lens.
Trulli / Tortoise Red + Dark Black Lens.
Trulli / Tortoise Red + Dark Black Lens.
Trulli / Tortoise Red + Dark Black Lens.
Trulli / Tortoise Red + Dark Black Lens.
Trulli / Tortoise Red + Dark Black Lens.
Trulli / Tortoise Red + Dark Black Lens.

Trulli / Tortoise Red + Dark Black Lens.

Çmimi i zakonshëm €398 Çmimi i ofertës €199
(Ju kurseni: €199 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Syzet Enzo Attini kanë shumë detaje fashion, ato jane kombinimi perfekt i dizajnit  ikonik  të ndërthurur me punën fantastike të dizenjuesve italianë të markës Enzo Attini.

• NGJYRA E LENTES :  E zezë e errët
• MBROJTA UV : Mbrojtje 100% UVA dhe UVB
• MATERIALI I LENTES : Nylon organik, pa BPA
• ME POLARIZIM : Jo
• LENTE REZISTENTE NDAJ GODITJES : Po
• NGJYRA E SKELETIT : Tortoise Red
• MATERIALI I SKELETIT : Bio Acetate
• PËRMASAT :  50-27-145
• PUNUAR ME DORË : Po

 

  Customer Reviews

  Based on 1 review
  100%
  (1)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  B
  Blerina Kume

  Trulli / Tortoise Red + Dark Black Lens.

  Dear Blerina,

  Thank you very much for your review, we really appreciate it!

  Regards,
  Enzo Attini

  Customer Reviews

  Based on 1 review
  100%
  (1)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  B
  Blerina Kume

  Trulli / Tortoise Red + Dark Black Lens.

  Dear Blerina,

  Thank you very much for your review, we really appreciate it!

  Regards,
  Enzo Attini