Trulli / Swiss Movement
Trulli / Swiss Movement
Trulli / Swiss Movement
Trulli / Swiss Movement
Trulli / Swiss Movement
Trulli / Swiss Movement
Trulli / Swiss Movement
Trulli / Swiss Movement

Trulli / Swiss Movement

Çmimi i zakonshëm €599 Çmimi i ofertës €299
(Ju kurseni: €300 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Customer Reviews

Based on 9 reviews
100%
(9)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Ardiana Meshini

Eshte shumë e bukur, shkelqen ne dore, jam shume e kenaqur suuper model

E dashur Ardiana,

Faleminderit për përshtypjen tuaj. Kënaqësia e klientit është prioriteti ynë. Jemi shumë të lumtur që jeni pjesë e familjes së madhe Enzo Attini!

Përzemërsisht,
Stafi Enzo Attini!

E
Elona Rama

Trulli / Swiss Movement

Dear Elona,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attin

E
Ermonela Keputa
Trulli

Ore qe bie ne dashuri me te ****

E dashur Ermonela,
Ju falenderojme per pershtypjen tuaj! Kenaqesia juaj, eshte prioriteti yne!
Perzemersisht,
Enzo Attini

D
Diana Miçi

Trulli / Swiss Movement

E dashur Diana,

Ju falenderojme per pershtypjen tuaj!

Perzemersisht,
Enzo Attini

A
Artjola Kercuku

Trulli / Swiss Movement

Dear Artjola,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

SPECIFIKAT & RRIPI DHURATË

Inspirimi & Dizajni

"Trulli", banesa prej guri gëlqeror të gjetura në rajonin jugor të Pulias. Trulli i Alberobellos si një ansambël arkitekturor urban historik është i ruajtur mirë dhe autentik në formën dhe dizajnin, materialet, mjedisin, shpirtin dhe ndjenjën e tij.

Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Esenca e secilit dizajn dhe gdhendja e saj artizanale në kasën e pasme, janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mrekullueshme në Itali.

Detaje

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë
kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën zviceranë të prodhimit të orëve.

Lëkurë Italiane

Lëkura Italiane e përdorur për rripat e orës njihet si më e mira në industrinë e modës luksoze dhe kjo për shkak të cilësisë së lartë të përpunimit. Artizanët italianë e përpunojnë atë vetëm me produkte natyrale me disa nga teknikat më të lashta romake.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal dhe ështe rezistent ndaj gërvishtjeve. Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

National geographic

“ Italian elegance and Swiss precision meet in a luxury manner ”

Life Magazine Germany

“Enzo Attini has transformed the ordinary into the extraordinary.”

Customer Reviews

Based on 9 reviews
100%
(9)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Ardiana Meshini

Eshte shumë e bukur, shkelqen ne dore, jam shume e kenaqur suuper model

E dashur Ardiana,

Faleminderit për përshtypjen tuaj. Kënaqësia e klientit është prioriteti ynë. Jemi shumë të lumtur që jeni pjesë e familjes së madhe Enzo Attini!

Përzemërsisht,
Stafi Enzo Attini!

E
Elona Rama

Trulli / Swiss Movement

Dear Elona,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attin

E
Ermonela Keputa
Trulli

Ore qe bie ne dashuri me te ****

E dashur Ermonela,
Ju falenderojme per pershtypjen tuaj! Kenaqesia juaj, eshte prioriteti yne!
Perzemersisht,
Enzo Attini

D
Diana Miçi

Trulli / Swiss Movement

E dashur Diana,

Ju falenderojme per pershtypjen tuaj!

Perzemersisht,
Enzo Attini

A
Artjola Kercuku

Trulli / Swiss Movement

Dear Artjola,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini