Trulli  - President Bracelet / Swiss Movement
Trulli  - President Bracelet / Swiss Movement
Trulli  - President Bracelet / Swiss Movement
Trulli  - President Bracelet / Swiss Movement
Trulli  - President Bracelet / Swiss Movement
Trulli  - President Bracelet / Swiss Movement

Trulli - President Bracelet / Swiss Movement

Çmimi i zakonshëm €799 Çmimi i ofertës €399
(Ju kurseni: €400 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Z
Zamira Buca
🥰

.

Dear Zamira,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

X
Xhoana Graci

Trulli - President Bracelet / Swiss Movement

Dear Xhoana,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

SPECIFIKAT

Inspirimi & Dizajni

"Trulli" banesa prej guri gëlqeror të gjetura në rajonin jugor të Pulias. Trulli i Alberobellos si një ansambël arkitekturor urban historik është i ruajtur mirë dhe autentik në formën dhe dizajnin, materialet, mjedisin, shpirtin dhe ndjenjën e tij.

Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Esenca e secilit dizajn dhe gdhendja e saj artizanale në kasën e pasme, janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mrekullueshme në Itali.

Detaje

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën zviceranë të prodhimit të orëve.

Zinxhir Presidencial

Zinxhir luksoz dhe i sofistikuar, materiali inoks (stainless steel 316L ), i cili përmbush absolutisht pritshmëritë tuaja. Elegant dhe rezistent, ky zinxhir është i rehatshëm dhe përshtatet në mënyrë perfekte me kyçin e dorës tuaj. Madhësia është e rregullueshme, me hallka të lëvizshme.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal dhe ështe rezistent ndaj gërvishtjeve. Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Z
Zamira Buca
🥰

.

Dear Zamira,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

X
Xhoana Graci

Trulli - President Bracelet / Swiss Movement

Dear Xhoana,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini