Topkapi Palace / Black + Dark Black Lens.
Topkapi Palace / Black + Dark Black Lens.
Topkapi Palace / Black + Dark Black Lens.
Topkapi Palace / Black + Dark Black Lens.
Topkapi Palace / Black + Dark Black Lens.
Topkapi Palace / Black + Dark Black Lens.
Topkapi Palace / Black + Dark Black Lens.

Topkapi Palace / Black + Dark Black Lens.

Çmimi i zakonshëm €729 Çmimi i ofertës €219
(Ju kurseni: €510 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Syzet Enzo Attini kanë shumë detaje fashion, ato jane kombinimi perfekt i dizajnit  ikonik  të ndërthurur me punën fantastike të dizenjuesve italianë të markës Enzo Attini.

• NGJYRA E LENTES : E zezë e errët
• MBROJTA UV : Mbrojtje 100% UVA dhe UVB
• MATERIALI I LENTES : Nylon organik, pa BPA
• ME POLARIZIM : Jo
• LENTE REZISTENTE NDAJ GODITJES : Po
• NGJYRA E SKELETIT : E zezë & me pjesë metalike ngjyre Gold (larje me flori 18 karat)
• MATERIALI I SKELETIT : Bio Acetate / Stainless Steel 316L
• PËRMASAT : 55-20-145
• PUNUAR ME DORË : Po

  Customer Reviews

  Be the first to write a review
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)

  Customer Reviews

  Be the first to write a review
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)