Taj Mahal / Tortoise & Gold Color + Dark Green Lens
Taj Mahal / Tortoise & Gold Color + Dark Green Lens
Taj Mahal / Tortoise & Gold Color + Dark Green Lens
Taj Mahal / Tortoise & Gold Color + Dark Green Lens
Taj Mahal / Tortoise & Gold Color + Dark Green Lens
Taj Mahal / Tortoise & Gold Color + Dark Green Lens
Taj Mahal / Tortoise & Gold Color + Dark Green Lens
Taj Mahal / Tortoise & Gold Color + Dark Green Lens
Taj Mahal / Tortoise & Gold Color + Dark Green Lens

Taj Mahal / Tortoise & Gold Color + Dark Green Lens

Çmimi i zakonshëm €669 Çmimi i ofertës €199
(Ju kurseni: €470 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Syzet Enzo Attini kanë shumë detaje fashion, ato jane kombinimi perfekt i dizajnit  ikonik  të ndërthurur me punën fantastike të dizenjuesve italianë të markës Enzo Attini.

 

• NGJYRA E LENTES : Jeshile e errët
• MBROJTA UV : Mbrojtje 100% UVA dhe UVB
• MATERIALI I LENTES : Nylon organik, pa BPA
• ME POLARIZIM : Po
• LENTE REZISTENTE NDAJ GODITJES : Po
• NGJYRA E SKELETIT : Tortoise & me pjesë metalike ngjyre Gold (larje me flori 18 karat)
• MATERIALI I SKELETIT : Bio Acetate / Titanium
• PËRMASAT : 57-15-150
• PUNUAR ME DORË : Po

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)