Stonehenge / Beige GY + Dark Black Lens.
Stonehenge / Beige GY + Dark Black Lens.
Stonehenge / Beige GY + Dark Black Lens.
Stonehenge / Beige GY + Dark Black Lens.
Stonehenge / Beige GY + Dark Black Lens.
Stonehenge / Beige GY + Dark Black Lens.
Stonehenge / Beige GY + Dark Black Lens.

Stonehenge / Beige GY + Dark Black Lens.

Çmimi i zakonshëm €729 Çmimi i ofertës €219
(Ju kurseni: €510 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Syzet Enzo Attini kanë shumë detaje fashion, ato jane kombinimi perfekt i dizajnit  ikonik  të ndërthurur me punën fantastike të dizenjuesve italianë të markës Enzo Attini.

 

• NGJYRA E LENTES : E zezë e errët
• MBROJTA UV : Mbrojtje 100% UVA dhe UVB
• MATERIALI I LENTES : Nylon organik, pa BPA
• ME POLARIZIM : Po
• LENTE REZISTENTE NDAJ GODITJES : Po
• NGJYRA E SKELETIT : Beige
• MATERIALI I SKELETIT : Bio Acetate
• PËRMASAT : 55-17-145

• PUNUAR ME DORË : Po

 


Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)