Rrip Bracelet ngjyrë Gold
Rrip Bracelet ngjyrë Gold

Rrip Bracelet ngjyrë Gold

Çmimi i zakonshëm €399 Çmimi i ofertës €199
(Ju kurseni: €200 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Specifikat

Zinxhir luksoz dhe i sofistikuar, ngjyrë Gold, i larë me flori 18 karat, materiali inoks (stainless steel 316L ), i cili përmbush absolutisht pritshmëritë tuaja.


Elegant dhe rezistent, ky zinxhir është i rehatshëm dhe përshtatet në mënyrë perfekte me kyçin e dorës tuaj.


Madhësia është e rregullueshme, me hallka të lëvizshme.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)