Romeo e Giulietta  / Dark Brown Lens.
Romeo e Giulietta  / Dark Brown Lens.
Romeo e Giulietta  / Dark Brown Lens.
Romeo e Giulietta  / Dark Brown Lens.
Romeo e Giulietta  / Dark Brown Lens.
Romeo e Giulietta  / Dark Brown Lens.
Romeo e Giulietta  / Dark Brown Lens.
Romeo e Giulietta  / Dark Brown Lens.
Romeo e Giulietta  / Dark Brown Lens.
Romeo e Giulietta  / Dark Brown Lens.

Romeo e Giulietta / Dark Brown Lens.

Çmimi i zakonshëm €598 Çmimi i ofertës €249
(Ju kurseni: €349 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Syzet Enzo Attini kanë shumë detaje fashion, ato jane kombinimi perfekt i dizajnit  ikonik  të ndërthurur me punën fantastike të dizenjuesve italianë të markës Enzo Attini.

 

• NGJYRA E LENTES :  Kafe e errët
• MBROJTA UV : Mbrojtje 100% UVA dhe UVB
• MATERIALI I LENTES : Nylon organik, pa BPA
• ME POLARIZIM : Jo
• LENTE REZISTENTE NDAJ GODITJES : Po
• NGJYRA E SKELETIT : Gold  (larje me flori 18 karat)
• MATERIALI I SKELETIT : Bio Acetate / Stainless Steel 316L
• PËRMASAT :  58-15-142
• PUNUAR ME DORË : Po

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)