Portofino Classic Bracelet / Silver
Portofino Classic Bracelet / Silver
Portofino Classic Bracelet / Silver
Portofino Classic Bracelet / Silver
Portofino Classic Bracelet / Silver
Portofino Classic Bracelet / Silver

Portofino Classic Bracelet / Silver

Çmimi i zakonshëm €299 Çmimi i ofertës €149
(Ju kurseni: €150 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

"Portofino"  është një byzylyk klasik, i dizenjuar për tu përdorur si një aksesor i përditshëm dhe është në kombinim perfekt me orën Enzo Attini.

Enzo Attini përdor materiale premium për të prodhuar aksesorë unikë që tërheqin vëmendjen e të gjithëve.


Ngjyra : Silver

Materiali : Inoks (Stainless steel 316L)

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)