Ponte Vecchio  - Classic Bracelet / Gun Metal.
Ponte Vecchio  - Classic Bracelet / Gun Metal.
Ponte Vecchio  - Classic Bracelet / Gun Metal.
Ponte Vecchio  - Classic Bracelet / Gun Metal.
Ponte Vecchio  - Classic Bracelet / Gun Metal.
Ponte Vecchio  - Classic Bracelet / Gun Metal.

Ponte Vecchio - Classic Bracelet / Gun Metal.

Çmimi i zakonshëm €200 Çmimi i ofertës €100
(Ju kurseni: €100 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

 

"Ponte Vecchio"  është një byzylyk klasik, i dizenjuar për tu përdorur si një aksesor i përditshëm dhe është në kombinim perfekt me orën Enzo Attini.
Enzo Attini përdor materiale premium për të prodhuar aksesorë unikë që tërheqin vëmendjen e të gjithëve.


Ngjyra : Gun Metal

Materiali : Inoks (Stainless steel 316L)


Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)