Piazza San Marco di Venezia / Swiss Movement.
Piazza San Marco di Venezia / Swiss Movement.
Piazza San Marco di Venezia / Swiss Movement.
Piazza San Marco di Venezia / Swiss Movement.
Piazza San Marco di Venezia / Swiss Movement.
Piazza San Marco di Venezia / Swiss Movement.
Piazza San Marco di Venezia / Swiss Movement.
Piazza San Marco di Venezia / Swiss Movement.
Piazza San Marco di Venezia / Swiss Movement.
Piazza San Marco di Venezia / Swiss Movement.

Piazza San Marco di Venezia / Swiss Movement.

Çmimi i zakonshëm €649 Çmimi i ofertës €349
(Ju kurseni: €300 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Customer Reviews

Based on 13 reviews
100%
(13)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
X
Xhesi Th.
Me pelqen shume

Rripi i lekures duket shume i mire dhe ora duket shume bukur dhe me rripin e metalit.

T
Tereza G.
Oren e mora dhe me pelqen shume

Oren e mora dhe me pelqen shume

D
Drita Gj.
Ora me pelqen shume

Ishte shume e thjeshte per te porositur dhe i gjithe stafio ishte shume i komunikueshem.

G
Greta A.
Shume e kenaqur nga i gjithe sherbimi

Shume e kenaqur nga kualiteti qe ofron kjo ore dhe nga menyra se si kjo ore qendron ne dore

R
Rena M.
Ora duket shume. ebukur me te dyja rripat.

Ora duket shume. ebukur me te dyja rripat.

SPECIFIKAT & RRIPI DHURATË

Inspirimi & Dizajni

Sheshi i Shën Markut është sheshi më i famshëm dhe më madhështor i Venecias. E vendosur në lagjen e Shën Markut, është ndoshta atraksioni më i vizituar në qytet dhe një nga vendet më të njohura në Itali. Miliona turistë vizitojnë Piazza San Marco çdo vit.

Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Esenca e secilit dizajn dhe gdhendja e saj artizanale në kasën e pasme, janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mrekullueshme në Itali.

Detaje

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë
kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën e orëpunuesve zviceranë

Lëkurë Italiane

Lëkura Italiane e përdorur për rripat e orës njihet si më e mira në industrinë e modës luksoze dhe kjo për shkak të cilësisë së lartë të përpunimit. Artizanët italianë e përpunojnë atë vetëm me produkte natyrale me disa nga teknikat më të lashta romake.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal dhe ështe rezistent ndaj gërvishtjeve.

Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

Orë luksoze me një çmim të drejtë

Lexo më tepër

National geographic

“ Italian elegance and Swiss precision meet in a luxury manner ”

Life Magazine Germany

“Enzo Attini has transformed the ordinary into the extraordinary.”

Customer Reviews

Based on 13 reviews
100%
(13)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
X
Xhesi Th.
Me pelqen shume

Rripi i lekures duket shume i mire dhe ora duket shume bukur dhe me rripin e metalit.

T
Tereza G.
Oren e mora dhe me pelqen shume

Oren e mora dhe me pelqen shume

D
Drita Gj.
Ora me pelqen shume

Ishte shume e thjeshte per te porositur dhe i gjithe stafio ishte shume i komunikueshem.

G
Greta A.
Shume e kenaqur nga i gjithe sherbimi

Shume e kenaqur nga kualiteti qe ofron kjo ore dhe nga menyra se si kjo ore qendron ne dore

R
Rena M.
Ora duket shume. ebukur me te dyja rripat.

Ora duket shume. ebukur me te dyja rripat.