Piazza San Marco di Venezia / Swiss Movement.
Piazza San Marco di Venezia / Swiss Movement.
Piazza San Marco di Venezia / Swiss Movement.
Piazza San Marco di Venezia / Swiss Movement.
Piazza San Marco di Venezia / Swiss Movement.
Piazza San Marco di Venezia / Swiss Movement.
Piazza San Marco di Venezia / Swiss Movement.
Piazza San Marco di Venezia / Swiss Movement.

Piazza San Marco di Venezia / Swiss Movement.

Çmimi i zakonshëm €599 Çmimi i ofertës €299
(Ju kurseni: €300 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Customer Reviews

Based on 6 reviews
100%
(6)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
J
Jorgo Zhargalli
Watch review-Piaza san Marco

The purchase exceeded my expectation. I am very satisfied with the accuracy and the weight. The design is very fashionable and i have high expectation.

E
Entela
Super cilesi!!!

Shume e kenaqur nga kjo blerje !
Gjithcka qe pershkruhet eshte e vertete!
Cilesia e produkteve Enzo Attini eshte ne max , cilesia e sherbimit po ashtu . Flm

n
najada L.
Jam pa fjale :)

Ngela pa fjale kur e pashe, eshte edhe me e bukur sec me ishte prezantuar.

M
Majlinda G.
E vleresoj shume

E vleresoj shume kete kompani pasi u tregua teper korrekte dhe produkti ishte pikerisht ai qe me ishte prezantuar ne reklamim.

K
Kamila I.
Shume e kenaqur

Ngjyra eshte fantastike, detajet jane perfekte.

SPECIFIKAT & RRIPI DHURATË

Inspirimi & Dizajni

"Piazza san Marco" është sheshi më i famshëm dhe më madhështor i Venecias. E vendosur në lagjen e Shën Markut, është ndoshta atraksioni më i vizituar në qytet dhe një nga vendet më të njohura në Itali. Miliona turistë vizitojnë Piazza San Marco çdo vit.

Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Esenca e secilit dizajn dhe gdhendja e saj artizanale në kasën e pasme, janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mrekullueshme në Itali.

Detaje

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë
kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën e orëpunuesve zviceranë

Lëkurë Italiane

Lëkura Italiane e përdorur për rripat e orës njihet si më e mira në industrinë e modës luksoze dhe kjo për shkak të cilësisë së lartë të përpunimit. Artizanët italianë e përpunojnë atë vetëm me produkte natyrale me disa nga teknikat më të lashta romake.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal dhe ështe rezistent ndaj gërvishtjeve. Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

National geographic

“ Italian elegance and Swiss precision meet in a luxury manner ”

Life Magazine Germany

“Enzo Attini has transformed the ordinary into the extraordinary.”

Customer Reviews

Based on 6 reviews
100%
(6)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
J
Jorgo Zhargalli
Watch review-Piaza san Marco

The purchase exceeded my expectation. I am very satisfied with the accuracy and the weight. The design is very fashionable and i have high expectation.

E
Entela
Super cilesi!!!

Shume e kenaqur nga kjo blerje !
Gjithcka qe pershkruhet eshte e vertete!
Cilesia e produkteve Enzo Attini eshte ne max , cilesia e sherbimit po ashtu . Flm

n
najada L.
Jam pa fjale :)

Ngela pa fjale kur e pashe, eshte edhe me e bukur sec me ishte prezantuar.

M
Majlinda G.
E vleresoj shume

E vleresoj shume kete kompani pasi u tregua teper korrekte dhe produkti ishte pikerisht ai qe me ishte prezantuar ne reklamim.

K
Kamila I.
Shume e kenaqur

Ngjyra eshte fantastike, detajet jane perfekte.