New Piazza Navona, Roma - President Bracelet / Swiss Movement
New Piazza Navona, Roma - President Bracelet / Swiss Movement
New Piazza Navona, Roma - President Bracelet / Swiss Movement
New Piazza Navona, Roma - President Bracelet / Swiss Movement

New Piazza Navona, Roma - President Bracelet / Swiss Movement

Çmimi i zakonshëm €899 Çmimi i ofertës €449
(Ju kurseni: €450 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Customer Reviews

Based on 1 review
0%
(0)
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
L
Ledian Tahiraj

Dear Ledian,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

SPECIFIKAT

Inspirimi & Dizajni

"Piazza Navona" është një nga sheshet më piktoreske në historinë e qendrës së Romës. Është i famshëm nga artistët dhe turistët, jo vetëm për pamjen e tij piktoreske, por edhe për atraksione të tjera si: shatërvanët, pallatet, kishat, baret dhe restorantet.

Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Esenca e secilit dizajn dhe gdhendja e saj artizanale në kasën e pasme, janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mrekullueshme në Itali.

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën zviceranë të prodhimit të orëve.

Zinxhir Presidencial

Zinxhir luksoz dhe i sofistikuar, materiali inoks (stainless steel 316L ), i cili përmbush absolutisht pritshmëritë tuaja.
Elegant dhe rezistent, ky zinxhir është i rehatshëm dhe përshtatet në mënyrë perfekte me kyçin e dorës tuaj.
Madhësia është e rregullueshme, me hallka të lëvizshme.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal dhe ështe rezistent ndaj gërvishtjeve. Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

Customer Reviews

Based on 1 review
0%
(0)
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
L
Ledian Tahiraj

Dear Ledian,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini