Piazza di Spagna / Tortoise Yellow + Dark Black Lens.
Piazza di Spagna / Tortoise Yellow + Dark Black Lens.
Piazza di Spagna / Tortoise Yellow + Dark Black Lens.
Piazza di Spagna / Tortoise Yellow + Dark Black Lens.
Piazza di Spagna / Tortoise Yellow + Dark Black Lens.
Piazza di Spagna / Tortoise Yellow + Dark Black Lens.
Piazza di Spagna / Tortoise Yellow + Dark Black Lens.

Piazza di Spagna / Tortoise Yellow + Dark Black Lens.

Çmimi i zakonshëm €899 Çmimi i ofertës €169
(Ju kurseni: €730 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Syzet Enzo Attini kanë shumë detaje fashion, ato jane kombinimi perfekt i dizajnit  ikonik  të ndërthurur me punën fantastike të dizenjuesve italianë të markës Enzo Attini.

  

 • NGJYRA E LENTES : E zezë e errët
  • MBROJTA UV : Mbrojtje 100% UVA dhe UVB
  • MATERIALI I LENTES : Nylon organik, pa BPA
  • ME POLARIZIM : Jo
  • LENTE REZISTENTE NDAJ GODITJES : Po
  • NGJYRA E SKELETIT : Tortoise Yellow
  • MATERIALI I SKELETIT : Bio Acetate
  • PËRMASAT : 53-18-142
 • PUNUAR ME DORË : Po

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)