Piazza Navona - Elegant Bracelet / Black.
Piazza Navona - Elegant Bracelet / Black.
Piazza Navona - Elegant Bracelet / Black.
Piazza Navona - Elegant Bracelet / Black.
Piazza Navona - Elegant Bracelet / Black.
Piazza Navona - Elegant Bracelet / Black.

Piazza Navona - Elegant Bracelet / Black.

Çmimi i zakonshëm €299 Çmimi i ofertës €129
(Ju kurseni: €170 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

"Piazza Navona"  është një byzylyk elegant, i dizenjuar për tu përdorur si një aksesor i përditshëm dhe është në kombinim perfekt me orën Enzo Attini.

Enzo Attini përdor materiale premium për të prodhuar aksesorë unikë që tërheqin vëmendjen e të gjithëve.


Ngjyra : E zezë + shtresë mbrojtëse

Materiali : Inoks (Stainless steel 316L)


Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)