Piazza della Signoria - President Bracelet / Swiss Movement
Piazza della Signoria - President Bracelet / Swiss Movement
Piazza della Signoria - President Bracelet / Swiss Movement
Piazza della Signoria - President Bracelet / Swiss Movement
Piazza della Signoria - President Bracelet / Swiss Movement
Piazza della Signoria - President Bracelet / Swiss Movement
Piazza della Signoria - President Bracelet / Swiss Movement

Piazza della Signoria - President Bracelet / Swiss Movement

Çmimi i zakonshëm €899 Çmimi i ofertës €449
(Ju kurseni: €450 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

SPECIFIKAT

Inspirimi & Dizajni

Piazza della Signoria është një shesh i projektuar në formën e shkronjës W dhe ndodhet në Firenze. Është pika kryesore e origjinës dhe historisë së Republikës së Firenzes dhe ende ruan reputacionin e saj si qendra politike e qytetit. Është vendtakimi i fiorentinëve dhe turistëve të shumtë.

Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Esenca e secilit dizajn dhe gdhendja e saj artizanale në kasën e pasme, janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mrekullueshme në Itali.

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën zviceranë të prodhimit të orëve.

Zinxhir Presidencial

Zinxhir luksoz dhe i sofistikuar, materiali inoks (stainless steel 316L ), i cili përmbush absolutisht pritshmëritë tuaja. Elegant dhe rezistent, ky zinxhir është i rehatshëm dhe përshtatet në mënyrë perfekte me kyçin e dorës tuaj. Madhësia është e rregullueshme, me hallka të lëvizshme.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal dhe ështe rezistent ndaj gërvishtjeve.

Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

Orë luksoze me një çmim të drejtë

Lexo më tepër

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)