Piazza del Duomo / Dark Brown + Dark Black Lens.
Piazza del Duomo / Dark Brown + Dark Black Lens.
Piazza del Duomo / Dark Brown + Dark Black Lens.
Piazza del Duomo / Dark Brown + Dark Black Lens.
Piazza del Duomo / Dark Brown + Dark Black Lens.
Piazza del Duomo / Dark Brown + Dark Black Lens.
Piazza del Duomo / Dark Brown + Dark Black Lens.
Piazza del Duomo / Dark Brown + Dark Black Lens.
Piazza del Duomo / Dark Brown + Dark Black Lens.
Piazza del Duomo / Dark Brown + Dark Black Lens.
Piazza del Duomo / Dark Brown + Dark Black Lens.

Piazza del Duomo / Dark Brown + Dark Black Lens.

Çmimi i zakonshëm €399 Çmimi i ofertës €199
(Ju kurseni: €200 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Syzet Enzo Attini kanë shumë detaje fashion, ato jane kombinimi perfekt i dizajnit  ikonik  të ndërthurur me punën fantastike të dizenjuesve italianë të markës Enzo Attini.

 

 

 

 • NGJYRA E LENTES :  E zezë e errët
  • MBROJTA UV : Mbrojtje 100% UVA dhe UVB
  • MATERIALI I LENTES : Nylon organik, pa BPA
  • ME POLARIZIM : Po
  • LENTE REZISTENTE NDAJ GODITJES : Po
  • NGJYRA E SKELETIT : Tortoise Red
  • MATERIALI I SKELETIT : Bio Acetate
  • PËRMASAT :  53-17-145
  • PUNUAR ME DORË : Po

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
D
Denis Ferhati

Piazza del Duomo / Dark Brown + Dark Black Lens.

Dear Denis,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
D
Denis Ferhati

Piazza del Duomo / Dark Brown + Dark Black Lens.

Dear Denis,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini