Piazza del Duomo / Light Brown + Dark Black Lens
Piazza del Duomo / Light Brown + Dark Black Lens
Piazza del Duomo / Light Brown + Dark Black Lens
Piazza del Duomo / Light Brown + Dark Black Lens
Piazza del Duomo / Light Brown + Dark Black Lens
Piazza del Duomo / Light Brown + Dark Black Lens
Piazza del Duomo / Light Brown + Dark Black Lens
Piazza del Duomo / Light Brown + Dark Black Lens
Piazza del Duomo / Light Brown + Dark Black Lens
Piazza del Duomo / Light Brown + Dark Black Lens

Piazza del Duomo / Light Brown + Dark Black Lens

Çmimi i zakonshëm €399 Çmimi i ofertës €119
(Ju kurseni: €280 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Syzet Enzo Attini kanë shumë detaje fashion, ato jane kombinimi perfekt i dizajnit  ikonik  të ndërthurur me punën fantastike të dizenjuesve italianë të markës Enzo Attini.

  

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Adriana Blushi

Syze me duzanj yll por mbi te gjitha shume qetesuese per syte

E dashur Adriana,

Ju falenderojmë për përshtypjen tuaj! Kënaqësia juaj, është prioriteti ynë!
Përzemërsisht,

Enzo Attini!

S
Saimir Hysaj

Piazza del Duomo / Light Brown + Dark Black Lens

Dear Saimir,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attin

SPECIFIKAT

Dizajni

Dizenjatorët italianë të syzeve shquhen për stilin elegant dhe kreativitetin e tyre të pazëvendësueshëm.

Në koleksionin e syzeve, dizenjatorët e Enzo Attini e kanë shprehur mjeshtërinë e tyre nëpërmjet formave të sofistikuara dhe detajeve të hollësishme. Syzet e krijuara prej tyre, sjellin një kombinim të harmonizuar mes trashëgimisë italiane dhe inovacionit më të fundit në botën e modës.

Rezultati  i këtyre krijimeve, është koleksioni ynë unik i syzeve, me cilësi të jashtëzakonshme dhe karakter të veçantë.

Skeleti

Skeletet e syzeve të përpunuara me mjeshtëri, janë realizuar me materiale të cilësisë së lartë si: titan, acetat bio , najlon organik dhe inoks. Kombinimi i linjave të hollësishme dhe detajeve të mrekullueshme krijon një stil unik, duke ofruar syze të mrekullueshme dhe estetikisht të bukura që kapërcejnë trendet aktuale dhe
shprehin shkëlqimin e përjetshëm të dizajnit italian.

Lentet

Lentet najlon të syzeve shquhen për cilësi të jashtëzakonshme. Ato ofrojnë kualitet optik të lartë, me pamje të qartë dhe të përshtatshme për sytë.

Gjithashtu, janë të qëndrueshme, shumë rezistente ndaj kohës dhe ofrojnë mbrojtje të lartë ndaj rrezeve UV.

Përveç kësaj, lentet najlon janë të lehta dhe disponojnë një gamë të gjerë ngjyrash dhe stilimesh, duke përshtatur dizenjimin dhe preferencat individuale. Kjo i bën ato zgjedhje të shkëlqyer për syze të cilësisë së lartë.

prodhimi

Punimi me dorë

Transformoi ato lehtësisht në syze optike

Ky model i syzeve Enzo Attini eshte lehtesisht i transformueshem ne syze optike. Skeleti i tyre eshte lehtesisht i modifikueshem, mjafton te hiqen lentet dhe te zevendesohen me lente optike.

National geographic

“ Italian elegance and Swiss precision meet in a luxury manner ”

Life Magazine Germany

“Enzo Attini has transformed the ordinary into the extraordinary.”

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Adriana Blushi

Syze me duzanj yll por mbi te gjitha shume qetesuese per syte

E dashur Adriana,

Ju falenderojmë për përshtypjen tuaj! Kënaqësia juaj, është prioriteti ynë!
Përzemërsisht,

Enzo Attini!

S
Saimir Hysaj

Piazza del Duomo / Light Brown + Dark Black Lens

Dear Saimir,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attin