PIAZZA DEL DUOMO, MILANO - PRESIDENT BRACELET / SWISS MOVEMENT
PIAZZA DEL DUOMO, MILANO - PRESIDENT BRACELET / SWISS MOVEMENT
PIAZZA DEL DUOMO, MILANO - PRESIDENT BRACELET / SWISS MOVEMENT
PIAZZA DEL DUOMO, MILANO - PRESIDENT BRACELET / SWISS MOVEMENT

PIAZZA DEL DUOMO, MILANO - PRESIDENT BRACELET / SWISS MOVEMENT

Çmimi i zakonshëm €999 Çmimi i ofertës €499
(Ju kurseni: €500 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Erion Nalo

Piazza del Duomo, Milano - President Bracelet / Swiss Movement

Dear Erion,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

E
Entela Petro
The best

The best

Dear Entela,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

SPECIFIKAT

Inspirimi & Dizajni

"Piazza del Duomo" është sheshi më i bukur i Milanos, vetë zemra e qytetit. Katedralja e Milanos është atraksioni turistik më i vizituar në Milano dhe vizitorët mund të hyjnë në brendësi të saj si dhe të shijojnë një pamje spektakolare të qytetit nga maja.

Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Esenca e secilit dizajn dhe gdhendja e saj artizanale në kasën e pasme, janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mrekullueshme në Itali.

Detaje

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën zviceranë të prodhimit të orëve.

Zinxhir Presidencial

Zinxhir luksoz dhe i sofistikuar, materiali inoks (stainless steel 316L ), i cili përmbush absolutisht pritshmëritë tuaja. Elegant dhe rezistent, ky zinxhir është i rehatshëm dhe përshtatet në mënyrë perfekte me kyçin e dorës tuaj. Madhësia është e rregullueshme, me hallka të lëvizshme.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal dhe ështe rezistent ndaj gërvishtjeve. Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Erion Nalo

Piazza del Duomo, Milano - President Bracelet / Swiss Movement

Dear Erion,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

E
Entela Petro
The best

The best

Dear Entela,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini