Piazza del Duomo / Black + Dark Black Lens.
Piazza del Duomo / Black + Dark Black Lens.
Piazza del Duomo / Black + Dark Black Lens.
Piazza del Duomo / Black + Dark Black Lens.
Piazza del Duomo / Black + Dark Black Lens.
Piazza del Duomo / Black + Dark Black Lens.
Piazza del Duomo / Black + Dark Black Lens.

Piazza del Duomo / Black + Dark Black Lens.

Çmimi i zakonshëm €298 Çmimi i ofertës €149
(Ju kurseni: €149 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Syzet Enzo Attini kanë shumë detaje fashion, ato jane kombinimi perfekt i dizajnit  ikonik  të ndërthurur me punën fantastike të dizenjuesve italianë të markës Enzo Attini.

• NGJYRA E LENTES :  E zezë e errët
• MBROJTA UV : Mbrojtje 100% UVA dhe UVB
• MATERIALI I LENTES : Nylon organik, pa BPA
• ME POLARIZIM : Po
• LENTE REZISTENTE NDAJ GODITJES : Po
• NGJYRA E SKELETIT : E zezë e errët
• MATERIALI I SKELETIT : Bio Acetate
• PËRMASAT :  53-17-145
• PUNUAR ME DORË : Po

 

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Ejona Cuni

Piazza del Duomo / Black + Dark Black Lens.

Dear Erjona,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Ejona Cuni

Piazza del Duomo / Black + Dark Black Lens.

Dear Erjona,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini