Piazza dei Signori - President Bracelet / Swiss Movement.
Piazza dei Signori - President Bracelet / Swiss Movement.
Piazza dei Signori - President Bracelet / Swiss Movement.
Piazza dei Signori - President Bracelet / Swiss Movement.

Piazza dei Signori - President Bracelet / Swiss Movement.

Çmimi i zakonshëm €1.199 Çmimi i ofertës €599
(Ju kurseni: €600 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

SPECIFIKAT

Inspirimi & Dizajni

"Piazza dei Signori" është një shesh historik i mrekullueshëm në mes të Vicenza-s. Me kullën mbresëlënëse të sahatit, Bazilikën Palladiana dhe shumë ndërtesa të tjera magjepsëse të pozicionuara rreth sheshit, është thjesht mahnitëse dhe sigurisht një vend që duhet parë nëse qëndroni ose vizitoni zonën.

Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Esenca e secilit dizajn dhe gdhendja e saj artizanale në kasën e pasme, janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mrekullueshme në Itali.

Detaje

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën zviceranë të prodhimit të orëve.

Zinxhir luksoz

Zinxhir luksoz dhe i sofistikuar, materiali inoks (stainless steel 316L ), i cili përmbush absolutisht pritshmëritë tuaja.
Elegant dhe rezistent, ky zinxhir është i rehatshëm dhe përshtatet në mënyrë perfekte me kyçin e dorës tuaj.
Madhësia është e rregullueshme, me hallka të lëvizshme.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal dhe ështe rezistent ndaj gërvishtjeve. Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)