Piazza dei Signori - President Bracelet / Swiss Movement
Piazza dei Signori - President Bracelet / Swiss Movement
Piazza dei Signori - President Bracelet / Swiss Movement
Piazza dei Signori - President Bracelet / Swiss Movement

Piazza dei Signori - President Bracelet / Swiss Movement

Çmimi i zakonshëm €1.199 Çmimi i ofertës €599
(Ju kurseni: €600 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
K
Kejsi Cekici
Shkelqen

I vecant dhe qe i shkon formatit tim😜😇

E dashur Kejsi,

Ju falenderojme per pershtypjen tuaj! Kenaqesia e klientit eshte prioriteti yne! Patjeter qe i shkon formatit tend!

Perzemersisht,
Enzo Attini

A
Altin Hebibasi

Piazza dei Signori - President Bracelet / Swiss Movement

Dear Altin,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
K
Kejsi Cekici
Shkelqen

I vecant dhe qe i shkon formatit tim😜😇

E dashur Kejsi,

Ju falenderojme per pershtypjen tuaj! Kenaqesia e klientit eshte prioriteti yne! Patjeter qe i shkon formatit tend!

Perzemersisht,
Enzo Attini

A
Altin Hebibasi

Piazza dei Signori - President Bracelet / Swiss Movement

Dear Altin,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini