"Piazza dei Signori" Automatic - President Bracelet / Swiss Movement
"Piazza dei Signori" Automatic - President Bracelet / Swiss Movement
"Piazza dei Signori" Automatic - President Bracelet / Swiss Movement
"Piazza dei Signori" Automatic - President Bracelet / Swiss Movement
"Piazza dei Signori" Automatic - President Bracelet / Swiss Movement

"Piazza dei Signori" Automatic - President Bracelet / Swiss Movement

Çmimi i zakonshëm €10.100 Çmimi i ofertës €5.050
(Ju kurseni: €5.050 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

SPECIFIKAT

• KASA : Ngjyrë Gold, e larë me flori 18 karat, masa (40mm x 10.4mm), material inoks (stainless steel 316L ), ka një numër serial unik, i cili garanton që ju mbani në dorë një orë unike
• XHAMI : Xham zafiri, anti reflektim
• FUSHA : Bakër, me akrepa mat dhe me shkëlqim
• MEKANIZMI : Zvicerian , Mekanizëm mekanik & automatik, Frekuencë 28'800 A/h (4Hz), (Power Reserve 38 Hour), 26 gurë të çmuar 
• FUNKSIONET : Orë, Minuta, Sekonda, Datë
• TESTUAR NË : 5 ATM
• ZINXHIRI PRESIDENCIAL :  Material inoks (stainless steel 316) , ngjyrē Silver & Gold, i larë me flori 18 karat, i përshtatshëm për të gjitha masat e dorës.
• KUTIA : Paketim premium, përfshin një libër instruksioni përdorimi dhe mirëmbajtjeje si dhe përmasat e kutisë janë 115 x115 x95mm

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)