Byzylyk / Silver.
Byzylyk / Silver.
Byzylyk / Silver.
Byzylyk / Silver.
Byzylyk / Silver.

Byzylyk / Silver.

Çmimi i zakonshëm €139 Çmimi i ofertës €69
(Ju kurseni: €70 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Ky byzylyk elegant, është dizenjuar për t'u përdorur si një aksesor i përditshëm dhe është në kombinim perfekt me orën Enzo Attini.
Enzo Attini përdor materiale premium për të prodhuar aksesorë unikë që tërheqin vëmendjen e të gjithëve.


Ngjyra : Silver

Materiali : Inoks (Stainless steel 316L)


Customer Reviews

Based on 4 reviews
100%
(4)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
X
Xhevahir Halili
The byzylyk silver

The byzylyk is verv goos

Dear Xhevahir,
Thank you very much for your review, we really appreciate it! We are glad you choose Enzo Attini!
Regards,
Enzo Attini!

A
Adrian Shera

Byzylyk / Silver

Dear Adrian,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

B
Besjana Mustafaraj

Byzylyk / Silver

Dear Besjana,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

M
Marjo Kan

Torre di Pisa Bracelet / Silver.

Dear Mario,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

Customer Reviews

Based on 4 reviews
100%
(4)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
X
Xhevahir Halili
The byzylyk silver

The byzylyk is verv goos

Dear Xhevahir,
Thank you very much for your review, we really appreciate it! We are glad you choose Enzo Attini!
Regards,
Enzo Attini!

A
Adrian Shera

Byzylyk / Silver

Dear Adrian,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

B
Besjana Mustafaraj

Byzylyk / Silver

Dear Besjana,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

M
Marjo Kan

Torre di Pisa Bracelet / Silver.

Dear Mario,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini