Piazza Navona, Roma / Swiss Movement
Piazza Navona, Roma / Swiss Movement
Piazza Navona, Roma / Swiss Movement
Piazza Navona, Roma / Swiss Movement
Piazza Navona, Roma / Swiss Movement
Piazza Navona, Roma / Swiss Movement
Piazza Navona, Roma / Swiss Movement
Piazza Navona, Roma / Swiss Movement
Piazza Navona, Roma / Swiss Movement
Piazza Navona, Roma / Swiss Movement
Piazza Navona, Roma / Swiss Movement

Piazza Navona, Roma / Swiss Movement

Çmimi normal €749 Çmimi i shitjes €279
/
1 në stok

SPECIFIKAT & RRIPI DHURATË

Transporti është falas në të gjithë botën.

Për porosi në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni,  ju mund të porosisni vetë produktin tek www.enzoattini.al ndërsa nëse e porosisni me një mesazh direkt në rrjetet tona sociale ose  me telefonatë, porosia për ju do të ndiqet manualisht nga stafi ynë.

- Produkti në Tiranë ju vjen brënda 1-24 orëve me postën tonë.

- Produkti në rrethet e tjera të Shqipërisë ju vjen brenda 2-3 ditëve me postën tonë.

- Produkti në Kosovë vjen për  5-7 ditë pune me postën tonë. 

Produkti në Maqedoni vjen për  5-14 ditë pune me postën tonë.

- Për porosi brënda Italisë ju duhet të porosisni produktin tek www.enzoattini.it  , ajo vjen tek ju me postën FedEx brenda 3-5 ditëve.

- Për porosi në shtetet e tjera të Europës ju duhet të porosisni produktin tek www.enzoattini.eu , ajo vjen tek ju me postën FedEx brenda 3-5 ditëve.

- Për porosi nëpër shtetet e tjera të botes ju duhet të porosisni produktin tek www.enzoattini.com , ajo vjen tek ju me postën FedEx brenda 3-5 ditëve.

KUSHTET E GARANCISË

Ora juaj Enzo Attini ka një garanci prej 2 vitesh nga data e blerjes nën kushtet e kësaj garancie.
Garancia mbulon vetëm problemet e fabrikimit. Klienti duhet të ruajë me kujdes kutinë dhe manualet e përdorimit deri në periudhën e mbarimit të garancisë.

Enzo Attini nuk do ta pranojë kërkesën e garancisë, nëse ora ka shenja të dukshme keqpërdorimi.

Defektet e fabrikimit nuk përfshijnë humbjen e pjesëve, dëmtimet nga përdorimi i përditshëm (futja ne ujë) ose dëmet që shkaktohen pas rënies në tokë të produktit apo goditjeve. Enzo Attini nuk riparon lëkurën e dëmtuar të produkteve.
Për riparimin brenda periudhës dhe kushteve të garancisë, klienti duhet të dërgojë një email tek stafi i suportit duke i kontaktuar në: suport@enzoattini.al

Të gjithë orët tona janë testuar nën presionin 5 ATM.

Ne rekomandojmë që ta hiqni orën nga dora përpara se të futeni në dush, kur notoni ose në çdo lloj aktiviteti që përfshin ekspozimin ndaj ujit.

Referojuni tabelës së mëposhtme:

Për më shumë informacion, lutemi të vizitoni faqen tonë të internetit www.enzoattini.al

Garancia nuk mbulon:

Ndryshimet estetike që ndodhin nga përdorimi i përditshëm dhe nga koha ( p.sh sipërfaqe të gërvishtur, ndryshim ngjyre dhe/ose materiali të orës dhe rripit).
Dëmtimet (duke përfshirë këtu dëmtimin nga lagështira) të shkaktuara nga përdorimi jo i duhur, mungesa e kujdesit ose aksidentet (goditjet, shtypjet, përplasjet, thyerja e xhamit etj.).
Dëmtimet e shkaktuara nga zjarri ose katastrofat natyrore (psh tërmetet).
Dëmtimet e shkaktuara nga hapja dhe riparimet e orës nga vetë klienti ose nga persona joprofesionistë (p.sh për zëvendësim baterie ose shërbim riparimi ).
Garancia është e pavlefshme nëse ora është dëmtuar aksidentalisht, nga neglizhenca, nga persona joprofesionistë ose faktorë të tjerë.

Kthim për  riparim ose garanci

Garancia ofron riparimin e orës nga defektet e fabrikimit, i cili bëhet brenda një periudhe 30 ditore. Ajo NUK ofron ndërrimin e orës me një të re.
Kostot e transportit për dërgimin dhe marrjen e produktit mbulohen nga vete klienti. ( nuk mbulohen nga Enzo Attini).
Enzo Attini kryen pa pagesë vetëm diagnostikimin e orës dhe përcakton nëse difekti i pajisjes mbulohet apo jo nga garancia.
Nëse ora ka një problem që nuk mbulohet nga garancia, klientit i komunikohet paraprakisht kostoja e riparimit, dhe pagesa totale (së bashku me transportin)  kryhet në momentin që ai e merr në dorëzim.

 

Në dyqanin Enzo Attini.al ofrohen këto mënyra pagese:

 
- Pagesë Kesh, në dorëzim të produktit vetëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni.

 - Pagesë me Kartë Krediti / /Debiti (VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS, APPLE PAY).

 - Pagesë me PAYPAL EXPRESS CHECKOUT.

 - Pagesë në dyqanin tonë fizik në Tiranë kesh ose me kartë.

 - Blerje me këste në dyqanin tonë  ONLINE dhe tek ai fizik që ndodhet në Tiranë.
 

FILOZOFIA

Markat Italiane

FRYMËZUAR NGA:

Piazza Navona, Roma

DIZAJN ITALIAN

Inspirimi & Dizajni

D E T A J E

Dizajn Italian & Mekanizëm Zvicerian

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë kulturore të artit dhe dizajnit Italian, me eksperiencën dhe përvojën e mjeshtrave Zvicerianë të prodhimit të orëve.

Gdhendje Artizanale

Në pjesën e pasme të orës, Enzo Attini pasqyron me gdhendje artizanale thelbin e disa prej destinacioneve kulturore më të spikatura të Italisë.

Kalendari Hënor

Akoma më unike dhe e rrallë bëhet kjo orë me kalendarin Hënor, diçka që vërtet ju do ta mbanit me dashuri dhe krenari.

Xham Zafiri

Shumë trasparent dhe i çmuar, xhami prej zafiri ka fortësi dy herë më të madhe se ai normal.

Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

Lëkura Italiane

Është e njohur si më e mira në industrinë luksoze të modës dhe kjo për shkak të cilësisë së lartë të saj. 

Artizanët Italianë përpunojnë me produkte natyrale vetëm lëkurat më të mira me disa nga teknikat më të lashta Romake.

Brenda në kuti

Në kutinë luksoze të orës do të gjeni: një rrip shtesë dhuratë, libër instruksioni, përdorimi dhe mirëmbajtjeje. 

Përmasat e kutisë janë 115 x115 x95mm

Porosite në dyqanin tonë online ose fizik

Adresa:

 “Sheshi Wilson” në krah të Vodafone / Tiranë.

Orari: E Hënë - E Diel / 9 am - 9 pm info@enzoattini.al 

Mob:+355 677168900

GJEJ VËND NDODHJEN NË GOOGLE MAPS

VIP-at që kanë zgjedhur Enzo Attini:

Arjon Muca
TRANSPORT FALAS SHQIPËRI DHE KOSOVË
BLERJE ME KËSTE NË FAQEN TONË ONLINE
PAGESË KESH NË DORËZIM, EURO OSE LEK
ASISTENCË KLIENTI E DEDIKUAR
2 VITE GARANCI INTERNACIONALE
SUPER SIGURI PËR BLERJET ME KARTË

Vlerësimet

Based on 62 reviews Vlerësimet