NEW Piazza del Duomo, Milano / Swiss Movement
NEW Piazza del Duomo, Milano / Swiss Movement
NEW Piazza del Duomo, Milano / Swiss Movement
NEW Piazza del Duomo, Milano / Swiss Movement
NEW Piazza del Duomo, Milano / Swiss Movement

NEW Piazza del Duomo, Milano / Swiss Movement

Çmimi i zakonshëm €799 Çmimi i ofertës €399
(Ju kurseni: €400 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

SPECIFIKAT 

• KASA : Ngjyrë e zezë, masa (40mm x 8.9mm), material inoks (stainless steel material 316L ), ka një numër serial unik, i cili garanton që ju mbani në dorë një orë unike
• XHAMI : Xham zafiri, anti reflektim
• FUSHA : Bakër, me akrepa mat dhe me shkëlqim
• MEKANIZMI : Zvicerian, Quartz, 5 gurë të çmuar
• FUNKSIONET : Orë, Minuta, Datë
• TESTUAR NË : 5 ATM
• RRIPI : Rripi prej lëkure Italiane (nga të dyja anët), ngjyrë e zezë, dizajn si krokodil, me përmasa të rregullueshme  (gjerësi 20mm dhe përmasë kyçi nga 14 - 23 cm).
• TOGZA : Material inoks, ngjyrë Argjend (stainless steel material 316L)
• KUTIA : Paketim premium, përfshin libër instruksioni përdorimi dhe mirëmbajtjeje si dhe përmasat e kutisë janë 115 x115 x95mm

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)