Murano / Black + Dark Black Lens
Murano / Black + Dark Black Lens
Murano / Black + Dark Black Lens
Murano / Black + Dark Black Lens
Murano / Black + Dark Black Lens
Murano / Black + Dark Black Lens
Murano / Black + Dark Black Lens

Murano / Black + Dark Black Lens

Çmimi i zakonshëm €398 Çmimi i ofertës €199
(Ju kurseni: €199 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Syzet Enzo Attini kanë shumë detaje fashion, ato jane kombinimi perfekt i dizajnit  ikonik  të ndërthurur me punën fantastike të dizenjuesve italianë të markës Enzo Attini.

• NGJYRA E LENTES :  E zezë e errët
• MBROJTA UV : Mbrojtje 100% UVA dhe UVB
• MATERIALI I LENTES : Nylon organik, pa BPA
• ME POLARIZIM : Po
• LENTE REZISTENTE NDAJ GODITJES : Po
• NGJYRA E SKELETIT : E zezë
• MATERIALI I SKELETIT : Bio Acetate
• PËRMASAT :  47-21-145
• PUNUAR ME DORË : Po

 

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
D
Dorjana Meta
Super

Super

E dashur Dorjana,

Ju falenderojme per pershtypjen tuaj! Kenaqesia e klientit eshte prioriteti yne!

Perzemersisht,
Enzo Attini

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
D
Dorjana Meta
Super

Super

E dashur Dorjana,

Ju falenderojme per pershtypjen tuaj! Kenaqesia e klientit eshte prioriteti yne!

Perzemersisht,
Enzo Attini