Mens Bracelet - Piazza San Marco Bracelet / Ngjyrë Rose Gold
Mens Bracelet - Piazza San Marco Bracelet / Ngjyrë Rose Gold
Mens Bracelet - Piazza San Marco Bracelet / Ngjyrë Rose Gold
Mens Bracelet - Piazza San Marco Bracelet / Ngjyrë Rose Gold

Mens Bracelet - Piazza San Marco Bracelet / Ngjyrë Rose Gold

Çmimi i zakonshëm €200 Çmimi i ofertës €100
(Ju kurseni: €100 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

"Piazza San Marco"  është një byzylyk elegant, i dizenjuar për tu përdorur si një aksesor i përditshëm dhe është në kombinim perfekt me orën Enzo Attini.
Enzo Attini përdor materiale premium për të prodhuar aksesorë unikë që tërheqin vëmendjen e të gjithëve.


Ngjyra : Rose Gold

Materiali : Inoks (Stainless steel 316L), i larë me flori 18 karat

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)