Mens Bracelet - Fontana di Trevi Bracelet / Ngjyrë Gold
Mens Bracelet - Fontana di Trevi Bracelet / Ngjyrë Gold
Mens Bracelet - Fontana di Trevi Bracelet / Ngjyrë Gold
Mens Bracelet - Fontana di Trevi Bracelet / Ngjyrë Gold

Mens Bracelet - Fontana di Trevi Bracelet / Ngjyrë Gold

Çmimi i zakonshëm €200 Çmimi i ofertës €100
(Ju kurseni: €100 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

"Fontana di Trevi"  është një byzylyk elegant, i dizenjuar për tu përdorur si një aksesor i përditshëm dhe është në kombinim perfekt me orën Enzo Attini.
Enzo Attini përdor materiale premium për të prodhuar aksesorë unikë që tërheqin vëmendjen e të gjithëve.


Ngjyra : Gold

Materiali : Inoks (Stainless steel 316L), i larë me flori 18 karat


Customer Reviews

Based on 3 reviews
100%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
K
Klarita Hasrama
⭐⭐⭐⭐⭐

🌟🌟🌟🌟🌟💝🥰🥰

E dashur Klarita
Ju falenderojme per pershtypjen tuaj me 5 yje!

Perzemersisht,
Enzo Attini

P
Pilo Proko

Mens Bracelet - Fontana di Trevi Bracelet / Gold

I dashur Pilo,
Ju falenderojme per pershtypjen tuaj me 5 yje!

Perzemersisht,
Enzo Attini

B
Bledi.P
Sa e pashe me pelqeu shume

Une bleva oren ne fillim, tashi bleva dhe byzylykun per kombinim. Ngjajne super bashke.

Customer Reviews

Based on 3 reviews
100%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
K
Klarita Hasrama
⭐⭐⭐⭐⭐

🌟🌟🌟🌟🌟💝🥰🥰

E dashur Klarita
Ju falenderojme per pershtypjen tuaj me 5 yje!

Perzemersisht,
Enzo Attini

P
Pilo Proko

Mens Bracelet - Fontana di Trevi Bracelet / Gold

I dashur Pilo,
Ju falenderojme per pershtypjen tuaj me 5 yje!

Perzemersisht,
Enzo Attini

B
Bledi.P
Sa e pashe me pelqeu shume

Une bleva oren ne fillim, tashi bleva dhe byzylykun per kombinim. Ngjajne super bashke.