Le Rocher / Black + Dark Black Lens
Le Rocher / Black + Dark Black Lens
Le Rocher / Black + Dark Black Lens
Le Rocher / Black + Dark Black Lens
Le Rocher / Black + Dark Black Lens
Le Rocher / Black + Dark Black Lens
Le Rocher / Black + Dark Black Lens
Le Rocher / Black + Dark Black Lens
Le Rocher / Black + Dark Black Lens

Le Rocher / Black + Dark Black Lens

Çmimi i zakonshëm €899 Çmimi i ofertës €269
(Ju kurseni: €630 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Syzet Enzo Attini kanë shumë detaje fashion, ato jane kombinimi perfekt i dizajnit  ikonik  të ndërthurur me punën fantastike të dizenjuesve italianë të markës Enzo Attini.

• NGJYRA E LENTES : E zezë e errët
• MBROJTA UV : Mbrojtje 100% UVA dhe UVB
• MATERIALI I LENTES : Nylon organik, pa BPA
• ME POLARIZIM : Po
• LENTE REZISTENTE NDAJ GODITJES : Po
• NGJYRA E SKELETIT : E zezë
• MATERIALI I SKELETIT : Bio Acetate
• PËRMASAT : 56-20-143
• PUNUAR ME DORË : Po

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Enis Ymeraj

Le Rocher / Black + Dark Black Lens

Dear Enis,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Enis Ymeraj

Le Rocher / Black + Dark Black Lens

Dear Enis,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini