Lago di Como - President Bracelet / Swiss Movement
Lago di Como - President Bracelet / Swiss Movement
Lago di Como - President Bracelet / Swiss Movement
Lago di Como - President Bracelet / Swiss Movement

Lago di Como - President Bracelet / Swiss Movement

Çmimi i zakonshëm €2.099 Çmimi i ofertës €1.049
(Ju kurseni: €1.050 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

SPECIFIKAT

Inspirimi & Dizajni

"Lago di Como" i njohur gjithashtu si Lario, është një liqen natyror që ndodhet rreth 50 km në veri të Milanos, është liqeni më i thellë në Itali. Në vitin 2014 u përcaktua nga Huffington Post si vendi më i bukur në botë për vilat e vogla dhe të shtrenjta dhe peizazhin piktoresk që ka frymëzuar shumë artistë nga e gjithë bota, jo vetëm nga Italia.

Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Esenca e secilit dizajn dhe gdhendja e saj artizanale në kasën e pasme, janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mrekullueshme në Itali.

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën zviceranë të prodhimit të orëve.

Zinxhir Presidencial

Zinxhir luksoz dhe i sofistikuar, materiali inoks (stainless steel 316L ), i cili përmbush absolutisht pritshmëritë tuaja.
Elegant dhe rezistent, ky zinxhir është i rehatshëm dhe përshtatet në mënyrë perfekte me kyçin e dorës tuaj.
Madhësia është e rregullueshme, me hallka të lëvizshme.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal dhe ështe rezistent ndaj gërvishtjeve. Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)