NEW La Scala / Swiss Movement.
NEW La Scala / Swiss Movement.
NEW La Scala / Swiss Movement.
NEW La Scala / Swiss Movement.
NEW La Scala / Swiss Movement.

NEW La Scala / Swiss Movement.

Çmimi i zakonshëm €2.400 Çmimi i ofertës €1.200
(Ju kurseni: €1.200 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

 

SPECIFIKAT 

• KASA: Ngjyrë Gold, e larë me flori 18 karat, masa (40mm x 8.9mm), material inoks (stainless steel material 316L ), ka një numër serial unik, i cili garanton që ju mbani në dorë një orë unike
• XHAMI: Xham zafiri, anti reflektim
• FUSHA: Bakër, me akrepa mat dhe me shkëlqim
• MEKANIZMI: Zvicerian, Quartz, 5 gurë të çmuar
• FUNKSIONET: Orë, Minuta, Datë
• TESTUAR NË: 5 ATM
• RRIPI: Rripi prej lëkure Italiane (nga të dyja anët), e zezë, dizajn si krokodil, me përmasa të rregullueshme  (gjerësi 20mm dhe përmasë kyçi nga 14-23 cm)
• TOGZA: Material inoks, ngjyrë Gold, e larë me flori 18 karat (stainless steel material 316L)
• KUTIA: Paketim premium, përfshin libër instruksioni përdorimi dhe mirëmbajtjeje si dhe përmasat e kutisë janë 115x115 x95mm

GURËT E ÇMUAR

Bezel: 72 gurë të vegjël të bardhë Zirkon & 36 gurë të mëdhenj të bardhë Zirkon 

Crown: 1 gur të bardhë Zirkon

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)