Hagia Sophia / Black + Dark Black Lens.
Hagia Sophia / Black + Dark Black Lens.
Hagia Sophia / Black + Dark Black Lens.
Hagia Sophia / Black + Dark Black Lens.
Hagia Sophia / Black + Dark Black Lens.
Hagia Sophia / Black + Dark Black Lens.
Hagia Sophia / Black + Dark Black Lens.

Hagia Sophia / Black + Dark Black Lens.

Çmimi i zakonshëm €899 Çmimi i ofertës €269
(Ju kurseni: €630 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Syzet Enzo Attini kanë shumë detaje fashion, ato jane kombinimi perfekt i dizajnit  ikonik  të ndërthurur me punën fantastike të dizenjuesve italianë të markës Enzo Attini.

• NGJYRA E LENTES : E zezë e errët
• MBROJTA UV : Mbrojtje 100% UVA dhe UVB
• MATERIALI I LENTES : Nylon organik, pa BPA
• ME POLARIZIM : Jo
• LENTE REZISTENTE NDAJ GODITJES : Po
• NGJYRA E SKELETIT : E zezë & me pjesë metalike ngjyre Gold (larje me flori 18 karat)
• MATERIALI I SKELETIT : Bio Acetate / Stainless Steel 316L
• PËRMASAT : 55-18-145
• PUNUAR ME DORË : Po

  Customer Reviews

  Based on 1 review
  0%
  (0)
  100%
  (1)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  A
  Aurela Hasani
  Hi

  Te mira, por me shume me ka pelqyer modeli Eiffel,

  E dashur Aurela,

  Ju falenderojme per pershtypjen tuaj!

  Perzemersisht,
  Enzo Attini

  Customer Reviews

  Based on 1 review
  0%
  (0)
  100%
  (1)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  A
  Aurela Hasani
  Hi

  Te mira, por me shume me ka pelqyer modeli Eiffel,

  E dashur Aurela,

  Ju falenderojme per pershtypjen tuaj!

  Perzemersisht,
  Enzo Attini