Great Sphinx of Giza / Black + Dark Black Lens.
Great Sphinx of Giza / Black + Dark Black Lens.
Great Sphinx of Giza / Black + Dark Black Lens.
Great Sphinx of Giza / Black + Dark Black Lens.
Great Sphinx of Giza / Black + Dark Black Lens.
Great Sphinx of Giza / Black + Dark Black Lens.

Great Sphinx of Giza / Black + Dark Black Lens.

Çmimi i zakonshëm €899 Çmimi i ofertës €269
(Ju kurseni: €630 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Syzet Enzo Attini kanë shumë detaje fashion, ato jane kombinimi perfekt i dizajnit  ikonik  të ndërthurur me punën fantastike të dizenjuesve italianë të markës Enzo Attini.

• NGJYRA E LENTES : E zezë e errët
• MBROJTA UV : Mbrojtje 100% UVA dhe UVB
• MATERIALI I LENTES : Nylon organik, pa BPA
• ME POLARIZIM : Jo
• LENTE REZISTENTE NDAJ GODITJES : Po
• NGJYRA E SKELETIT : E zezë
• MATERIALI I SKELETIT : Bio Acetate
• PËRMASAT : 52-19-145
• PUNUAR ME DORË : Po

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
J
Jolamurataj08@gmail.com
🫶🏼🫶🏼

Super e kenaqur me syzet qe kam marre ♥️♥️

E dashur Jola,

Ju falenderojme per pershtypjen tuaj! Kenaqesia juaj, eshte prioriteti yne!

Perzemersisht,

Enzo Attini

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
J
Jolamurataj08@gmail.com
🫶🏼🫶🏼

Super e kenaqur me syzet qe kam marre ♥️♥️

E dashur Jola,

Ju falenderojme per pershtypjen tuaj! Kenaqesia juaj, eshte prioriteti yne!

Perzemersisht,

Enzo Attini