La Scala - President Bracelet  / Swiss Movement
La Scala - President Bracelet  / Swiss Movement
La Scala - President Bracelet  / Swiss Movement
La Scala - President Bracelet  / Swiss Movement
La Scala - President Bracelet  / Swiss Movement
La Scala - President Bracelet  / Swiss Movement
La Scala - President Bracelet  / Swiss Movement
La Scala - President Bracelet  / Swiss Movement

La Scala - President Bracelet / Swiss Movement

Çmimi i zakonshëm €779 Çmimi i ofertës €389
(Ju kurseni: €390 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
K
Klaudia Gega

La Scala - President Bracelet / Swiss Movement

Dear Klaudia,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attin

E
Elona Shkembi
I'M IN lOVE WITH ITTTTTTTT

Thank you so much

Dear Elona,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

SPECIFIKAT

Inspirimi & Dizajni

"La Scala", shkurtesë e emrit zyrtar Teatro alla Scala, është një nga shtëpitë e operës më të famshme në botë. Ndodhet në sheshin e këmbësorëve me të njëjtin emër në Milano. Shumica e artistëve më të mëdhenj të operës dhe shumë prej këngëtarëve më të mirë nga e gjithë bota performuan në skenën Scala.

Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Esenca e secilit dizajn dhe gdhendja e saj artizanale në kasën e pasme, janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mrekullueshme në Itali.

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën e orëpunuesve zviceranë

Zinxhir Presidencial

Zinxhir luksoz dhe i sofistikuar, materiali inoks (stainless steel 316L ), i cili përmbush absolutisht pritshmëritë tuaja. Elegant dhe rezistent, ky zinxhir është i rehatshëm dhe përshtatet në mënyrë perfekte me kyçin e dorës tuaj. Madhësia është e rregullueshme, me hallka të lëvizshme.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal dhe ështe rezistent ndaj gërvishtjeve. Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
K
Klaudia Gega

La Scala - President Bracelet / Swiss Movement

Dear Klaudia,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attin

E
Elona Shkembi
I'M IN lOVE WITH ITTTTTTTT

Thank you so much

Dear Elona,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini