Colosseo di Roma / Swiss Movement.
Colosseo di Roma / Swiss Movement.
Colosseo di Roma / Swiss Movement.
Colosseo di Roma / Swiss Movement.
Colosseo di Roma / Swiss Movement.
Colosseo di Roma / Swiss Movement.
Colosseo di Roma / Swiss Movement.
Colosseo di Roma / Swiss Movement.

Colosseo di Roma / Swiss Movement.

Çmimi i zakonshëm €499 Çmimi i ofertës €249
(Ju kurseni: €250 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×


 

Customer Reviews

Based on 20 reviews
95%
(19)
5%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
S
Silva Luku

Colosseo di Roma / Swiss Movement.

E dashur Silva,

Ju falenderojme per pershtypjen tuaj me 5 yje!

Perzemersisht,
Enzo Attini

S
Sheje Zbrava

Colosseo di Roma / Swiss Movement.

E dashur Sheje,
Ju falenderojme per pershtypjen tuaj!

Perzemersisht,
Enzo Attini

E
Edlira Laska

NEW Colosseo di Roma / Swiss Movement.

E dashur Edlira,
Ju falenderojme per pershtypjen me 5 yje .

Perzemersisht,
Enzo Attini

J
Joada L.
shume e bukur

Shume e bukur me pelqen shume

E
Edlira Gj.
Shume e kenaqur me kete ore

Kisha kerkuar shume per nje ore te tille dhe ne fakt asnje nga ato qe kisha pare nuk ma kishte mbushur mendjen qe eshte e nje kualiteti qe ja vlen. Nje kolegia ime ne pune me sugjeroi Enzo Attini pasi ajo kishte blere me pare nje ore ketu. Pasi i pashe te gjitha orat vendosa te marr kete dhe realisht jam shume e lumtur me zgjedhjen qe bera pasi ora duket shume bukur ne dore dhe cmimi qe kam paguar esht shume i mire

SPECIFIKAT & RRIPI DHURATË

Inspirimi & Dizajni

Koloseu është një nga kryeveprat më magjepsëse të arkitekturës së ndërtuar ndonjëherë në historinë e Romës. Historia dhe arkitektura origjinale të lë pa frymë. Është përkufizimi i bukurisë, madhështisë, fuqisë dhe ka qenë gjithmonë në vëmendjen e mediave. Për shkak të kësaj, shumë prodhime të Hollivudit janë bërë këtu.

Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Esenca e secilit dizajn dhe gdhendja e saj artizanale në kasën e pasme, janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mrekullueshme në Itali.

Detaje

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë
kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën e orëpunuesve zviceranë

Lëkurë Italiane

Lëkura Italiane e përdorur për rripat e orës njihet si më e mira në industrinë e modës luksoze dhe kjo për shkak të cilësisë së lartë të përpunimit. Artizanët italianë e përpunojnë atë vetëm me produkte natyrale me disa nga teknikat më të lashta romake.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal dhe ështe rezistent ndaj gërvishtjeve.

Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

Orë luksoze me një çmim të drejtë

Lexo më tepër

National geographic

“ Italian elegance and Swiss precision meet in a luxury manner ”

Life Magazine Germany

“Enzo Attini has transformed the ordinary into the extraordinary.”

Customer Reviews

Based on 20 reviews
95%
(19)
5%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
S
Silva Luku

Colosseo di Roma / Swiss Movement.

E dashur Silva,

Ju falenderojme per pershtypjen tuaj me 5 yje!

Perzemersisht,
Enzo Attini

S
Sheje Zbrava

Colosseo di Roma / Swiss Movement.

E dashur Sheje,
Ju falenderojme per pershtypjen tuaj!

Perzemersisht,
Enzo Attini

E
Edlira Laska

NEW Colosseo di Roma / Swiss Movement.

E dashur Edlira,
Ju falenderojme per pershtypjen me 5 yje .

Perzemersisht,
Enzo Attini

J
Joada L.
shume e bukur

Shume e bukur me pelqen shume

E
Edlira Gj.
Shume e kenaqur me kete ore

Kisha kerkuar shume per nje ore te tille dhe ne fakt asnje nga ato qe kisha pare nuk ma kishte mbushur mendjen qe eshte e nje kualiteti qe ja vlen. Nje kolegia ime ne pune me sugjeroi Enzo Attini pasi ajo kishte blere me pare nje ore ketu. Pasi i pashe te gjitha orat vendosa te marr kete dhe realisht jam shume e lumtur me zgjedhjen qe bera pasi ora duket shume bukur ne dore dhe cmimi qe kam paguar esht shume i mire