"Colosseo di Roma" - Ceramic Bracelet  / Swiss Movement
"Colosseo di Roma" - Ceramic Bracelet  / Swiss Movement
"Colosseo di Roma" - Ceramic Bracelet  / Swiss Movement
"Colosseo di Roma" - Ceramic Bracelet  / Swiss Movement

"Colosseo di Roma" - Ceramic Bracelet / Swiss Movement

Çmimi i zakonshëm €6.000 Çmimi i ofertës €3.000
(Ju kurseni: €3.000 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

SPECIFIKAT 

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

SPECIFIKAT

Inspirimi & Dizajni

"Colosseo di Roma" është një nga kryeveprat më magjepsëse të arkitekturës së ndërtuar ndonjëherë në historinë e Romës. Historia dhe arkitektura origjinale të lë pa frymë. Është përkufizimi i bukurisë, madhështisë, fuqisë dhe ka qenë gjithmonë në vëmendjen e mediave. Për shkak të kësaj, shumë prodhime të Hollivudit janë bërë këtu.

Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Esenca e secilit dizajn dhe gdhendja e saj artizanale në kasën e pasme, janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mrekullueshme në Itali.

Detaje

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë
kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën zviceranë të prodhimit të orëve.

Zinxhir çeramike

Zinxhiri luksoz dhe i sofistikuar,material prej çeramike,i cili përmbush absolutisht pritshmëritë tuaja. Elegant dhe rezistent,ky zinxhir është i rehatshem dhe përshtatet në mënyre perfekte me kyçin e dorës tuaj. Madhësia është e rregullueshme,me hallka të lëvizshme.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal dhe ështe rezistent ndaj gërvishtjeve. Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)