Canal Grande Venezia / Swiss Movement
Canal Grande Venezia / Swiss Movement
Canal Grande Venezia / Swiss Movement
Canal Grande Venezia / Swiss Movement
Canal Grande Venezia / Swiss Movement
Canal Grande Venezia / Swiss Movement
Canal Grande Venezia / Swiss Movement
Canal Grande Venezia / Swiss Movement
Canal Grande Venezia / Swiss Movement
Canal Grande Venezia / Swiss Movement

Canal Grande Venezia / Swiss Movement

Çmimi i zakonshëm €659 Çmimi i ofertës €329
(Ju kurseni: €330 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

⭐ 

Customer Reviews

Based on 22 reviews
95%
(21)
5%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
R
Ramadan Tartari
Canal Grande & Portofino 👑

Bleva nje ore Canal Grande dhe nje Portofino . Ora cilesore me pamje elegante . Opsioni per te perdorur rripin e lekures dhe ate metalik eshte nje plus i madh . Shebim i shpejte dhe korrekt

I dashur Ramadan,

Faleminderit për përshtypjen tuaj. Kënaqësia e klientit është prioriteti ynë. Jemi shumë të lumtur që jeni pjesë e familjes së madhe Enzo Attini!

Përzemërsisht,
Stafi Enzo Attini!

A
Anila Rrupulli

Canal Grande Venezia / Swiss Movement

Dear Anila,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

E
Erjon Loga

Canal Grande Venezia / Swiss Movement

Dear Erjon,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

T
Teuta Ilia

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

E dashur Teuta,
Ju falenderojme per pershtypjen tuaj me 5 yje!

Perzemersisht,
Enzo Attini

X
Xhensila Xhani
Canal Grande Venezia

Shum e kenaqur me oren

E dashur Xhensila,
Ju falenderojme per pershtypjen tuaj dhe gezohemi qe jeni e kenaqur me modelin qe keni zgjedhur!

Perzemersisht,
Enzo Attini

SPECIFIKAT & RRIPI DHURATË

Inspirimi & Dizajni

"Canal Grande" është një nga ato bukuritë piktoreske surreale që nuk mund ta besoni se ekziston. Në thelb, Kanali i Madh jo vetëm që lidh atraksionet kryesore të Venecias, por është një atraksion kryesor në vetvete.

Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Esenca e secilit dizajn dhe gdhendja e saj artizanale në kasën e pasme, janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mrekullueshme në Itali.

Detaje

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë
kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën zviceranë të prodhimit të orëve.

Lëkurë Italiane

Lëkura Italiane e përdorur për rripat e orës njihet si më e mira në industrinë e modës luksoze dhe kjo për shkak të cilësisë së lartë të përpunimit. Artizanët italianë e përpunojnë atë vetëm me produkte natyrale me disa nga teknikat më të lashta romake.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal dhe ështe rezistent ndaj gërvishtjeve. Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

National geographic

“ Italian elegance and Swiss precision meet in a luxury manner ”

Example title

“Enzo Attini has transformed the ordinary into the extraordinary.”

Customer Reviews

Based on 22 reviews
95%
(21)
5%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
R
Ramadan Tartari
Canal Grande & Portofino 👑

Bleva nje ore Canal Grande dhe nje Portofino . Ora cilesore me pamje elegante . Opsioni per te perdorur rripin e lekures dhe ate metalik eshte nje plus i madh . Shebim i shpejte dhe korrekt

I dashur Ramadan,

Faleminderit për përshtypjen tuaj. Kënaqësia e klientit është prioriteti ynë. Jemi shumë të lumtur që jeni pjesë e familjes së madhe Enzo Attini!

Përzemërsisht,
Stafi Enzo Attini!

A
Anila Rrupulli

Canal Grande Venezia / Swiss Movement

Dear Anila,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

E
Erjon Loga

Canal Grande Venezia / Swiss Movement

Dear Erjon,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

T
Teuta Ilia

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

E dashur Teuta,
Ju falenderojme per pershtypjen tuaj me 5 yje!

Perzemersisht,
Enzo Attini

X
Xhensila Xhani
Canal Grande Venezia

Shum e kenaqur me oren

E dashur Xhensila,
Ju falenderojme per pershtypjen tuaj dhe gezohemi qe jeni e kenaqur me modelin qe keni zgjedhur!

Perzemersisht,
Enzo Attini