Canal Grande Venezia / Swiss Movement.
Canal Grande Venezia / Swiss Movement.
Canal Grande Venezia / Swiss Movement.
Canal Grande Venezia / Swiss Movement.
Canal Grande Venezia / Swiss Movement.
Canal Grande Venezia / Swiss Movement.
Canal Grande Venezia / Swiss Movement.
Canal Grande Venezia / Swiss Movement.
Canal Grande Venezia / Swiss Movement.
Canal Grande Venezia / Swiss Movement.
Canal Grande Venezia / Swiss Movement.

Canal Grande Venezia / Swiss Movement.

Çmimi i zakonshëm €759 Çmimi i ofertës €379
(Ju kurseni: €380 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Customer Reviews

Based on 11 reviews
100%
(11)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Eneida Brati

Canal Grande Venezia / Swiss Movement.

Dear Eneida,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

E
Ediola Koki
Perfect

5⭐️

E dashur Ediola,
Ju falenderojme per pershtypjen tuaj me 5 yje!

Perzemersisht,
Enzo Attini

J
Jubilea Kabashi
Exelent & Classy

I like it!

X
Xhesi M.
e mahnitshme

Kjo ore eshte realisht e mahnitshme

U
Uendi O.
Shume e kenaqur me kete zgjedhje

ora eshte fiks sic pershkruhet ne website. Ngjyra blu e fushes se ores eshte shume ne harmoni me ngjyren rose gold qe ka rripi. Per nje ndryshim te ores mjafton ti vendosesh rripin e lekures qe eshte shume e thjeshte te ndryshohet dhe i jep ores komplet nje pamje tjeter.

SPECIFIKAT & RRIPI DHURATË

Inspirimi & Dizajni

Kanali i Madh është një nga ato bukuritë piktoreske surreale që nuk mund ta besoni se ekziston. Në thelb, Kanali i Madh jo vetëm që lidh atraksionet kryesore të Venecias, por është një atraksion kryesor në vetvete.

Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Esenca e secilit dizajn dhe gdhendja e saj artizanale në kasën e pasme, janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mrekullueshme në Itali.

Detaje

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë
kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën zviceranë të prodhimit të orëve.

Lëkurë Italiane

Lëkura Italiane e përdorur për rripat e orës njihet si më e mira në industrinë e modës luksoze dhe kjo për shkak të cilësisë së lartë të përpunimit. Artizanët italianë e përpunojnë atë vetëm me produkte natyrale me disa nga teknikat më të lashta romake.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal dhe ështe rezistent ndaj gërvishtjeve.

Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

Orë luksoze me një çmim të drejtë

Lexo më tepër

National geographic

“ Italian elegance and Swiss precision meet in a luxury manner ”

Life Magazine Germany

“Enzo Attini has transformed the ordinary into the extraordinary.”

Customer Reviews

Based on 11 reviews
100%
(11)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Eneida Brati

Canal Grande Venezia / Swiss Movement.

Dear Eneida,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

E
Ediola Koki
Perfect

5⭐️

E dashur Ediola,
Ju falenderojme per pershtypjen tuaj me 5 yje!

Perzemersisht,
Enzo Attini

J
Jubilea Kabashi
Exelent & Classy

I like it!

X
Xhesi M.
e mahnitshme

Kjo ore eshte realisht e mahnitshme

U
Uendi O.
Shume e kenaqur me kete zgjedhje

ora eshte fiks sic pershkruhet ne website. Ngjyra blu e fushes se ores eshte shume ne harmoni me ngjyren rose gold qe ka rripi. Per nje ndryshim te ores mjafton ti vendosesh rripin e lekures qe eshte shume e thjeshte te ndryshohet dhe i jep ores komplet nje pamje tjeter.