Canal Grande Venezia / Swiss Movement.
Canal Grande Venezia / Swiss Movement.
Canal Grande Venezia / Swiss Movement.
Canal Grande Venezia / Swiss Movement.
Canal Grande Venezia / Swiss Movement.
Canal Grande Venezia / Swiss Movement.
Canal Grande Venezia / Swiss Movement.
Canal Grande Venezia / Swiss Movement.
Canal Grande Venezia / Swiss Movement.
Canal Grande Venezia / Swiss Movement.
Canal Grande Venezia / Swiss Movement.

Canal Grande Venezia / Swiss Movement.

Çmimi i zakonshëm €659 Çmimi i ofertës €329
(Ju kurseni: €330 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Customer Reviews

Based on 14 reviews
100%
(14)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
P
Perparim Kaca
Perparim Kaca

Amazing 🌟

Dear Perparim,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

G
Gjergji Vasili
One of the Bestens

The first on Line

F
Florina Shamolli

Canal Grande Venezia / Swiss Movement.

A
Aurela S.
Shume e bukur

Ora eshte shume e bukur. Jam shume e lumtur qe bera nje zgjedhje te tille. Se shpejti mendoj qe do blej dhe nje ore tjeter nga Ezno Attini si dhurate per mamin.

V
Vojsava Q.
Dhurate per mitten

Oren e Belva dhurate per motren time dhe dhurate me te bukur se kjo nuk besoj se mund te kisha gjetur. Shume faleminderit Enzo Attini. Keni bere nje pune shume te bukur

SPECIFIKAT & RRIPI DHURATË

Inspirimi & Dizajni

Kanali i Madh është një nga ato bukuritë piktoreske surreale që nuk mund ta besoni se ekziston. Në thelb, Kanali i Madh jo vetëm që lidh atraksionet kryesore të Venecias, por është një atraksion kryesor në vetvete.

Me këtë orë, Enzo Attini përfaqëson traditën e mrekullueshme të dizajnit italian dhe trashëgimisë kulturore. Esenca e secilit dizajn dhe gdhendja e saj artizanale në kasën e pasme, janë të frymëzuara nga historia, arti dhe trashëgimia kulturore italiane, si dhe nga vendet mahnitëse që shërbejnë si destinacionet më të mrekullueshme në Itali.

Detaje

Dizajn Italian & Mekanizëm Zviceran

Enzo Attini ka kombinuar historinë dhe trashëgiminë
kulturore të artit dhe dizajnit italian me përvojën zviceranë të prodhimit të orëve.

Lëkurë Italiane

Lëkura Italiane e përdorur për rripat e orës njihet si më e mira në industrinë e modës luksoze dhe kjo për shkak të cilësisë së lartë të përpunimit. Artizanët italianë e përpunojnë atë vetëm me produkte natyrale me disa nga teknikat më të lashta romake.

Xham zafir

Shumë transparent dhe i çmuar, xhami i zafirit ka dyfishin e fortësisë së xhamit normal dhe ështe rezistent ndaj gërvishtjeve.

Për të reduktuar reflektimin, xhami prej zafiri ka të aplikuar shtresa komplekse kundra reflektimit (Anti-reflective coating) të cilat rrisin efiçencën e dritës.

Orë luksoze me një çmim të drejtë

Lexo më tepër

National geographic

“ Italian elegance and Swiss precision meet in a luxury manner ”

Life Magazine Germany

“Enzo Attini has transformed the ordinary into the extraordinary.”

Customer Reviews

Based on 14 reviews
100%
(14)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
P
Perparim Kaca
Perparim Kaca

Amazing 🌟

Dear Perparim,

Thank you very much for your review, we really appreciate it!

Regards,
Enzo Attini

G
Gjergji Vasili
One of the Bestens

The first on Line

F
Florina Shamolli

Canal Grande Venezia / Swiss Movement.

A
Aurela S.
Shume e bukur

Ora eshte shume e bukur. Jam shume e lumtur qe bera nje zgjedhje te tille. Se shpejti mendoj qe do blej dhe nje ore tjeter nga Ezno Attini si dhurate per mamin.

V
Vojsava Q.
Dhurate per mitten

Oren e Belva dhurate per motren time dhe dhurate me te bukur se kjo nuk besoj se mund te kisha gjetur. Shume faleminderit Enzo Attini. Keni bere nje pune shume te bukur