Byzylyk / Rose Gold
Byzylyk / Rose Gold
Byzylyk / Rose Gold
Byzylyk / Rose Gold
Byzylyk / Rose Gold
Byzylyk / Rose Gold

Byzylyk / Rose Gold

Çmimi i zakonshëm €139 Çmimi i ofertës €69
(Ju kurseni: €70 )
/


PAGUAJ ME KËSTE
×

Ky byzylyk elegant, është dizenjuar për t'u përdorur si një aksesor i përditshëm dhe është në kombinim perfekt me orën Enzo Attini.
Enzo Attini përdor materiale premium për të prodhuar aksesorë unikë që tërheqin vëmendjen e të gjithëve.


Ngjyra : Rose Gold, Larje me flori 18 karat

Materiali : Inoks (Stainless steel 316L), 


Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)